فهرست بستن

تندیس هدیه میناکاری رخش

تندیس هدیه میناکاری رخش
5/5 - (1 امتیاز)

قیمت تندیس هدیه میناکاری رخش

یکی دیگر از تندیس های اختصاصی تولید شده در مجموعه ما این تندیس زیبا می باشد. اسب همیشه نماد نجابت و قدرت بوده است و حالا که در کنار یک هنر دستی قرار گرفته اصالت نیز پیدا کرده است.اکثر تندیس ها فقط مخصوص هدایای تبلیغاتی سازمانی می باشد اما تندیس رخش را می توانید به عزیزانتان که سوارکار هستند یا در این زمینه فعالیت می کنند و یا اسب یکی از علایق آنهاست تقدیم کنید. تندیس هدیه میناکاری رخش ارزان و خرید آن بآسانی چند کلیک امکان پذیر است.

شناسه محصول: 901491

مشاهده قیمت

تندیس هدیه میناکاری رخش

خرید تندیس هدیه میناکاری رخش

جنس تندیس میناکاری رخش از فیبرهای نازک چوبی است که توسط دستگاه لیزر به شکل یک اسب برش خورده است و پس از آن برای زیبایی بیشتر یک ورق مولتی طلایی رنگ به همان شکل برش خورده و روی چوب ها چسبیده شده است.بشقاب میناکاری شده ای که زیر پای این رخش زیبا قرار گرفته قطر 8 سانتی متری دارد.خرید تندیس هدیه میناکاری رخش بصورت کلی و جزئی برای مشتریان سراسر کشور از طریق سایت اینترنتی فروشگاه براحتی انجام می گردد.

 

تندیس هدیه میناکاری رخش

هدیه ورزشی تندیس میناکاری رخش

ارتفاع کلی تندیس 22 سانتی متر و عرض 14 سانتی متری دارد.در قسمت پایه تندیس یک فضای 13 سانتی متری برای حکاکی لوگو و یا شعار برندتان و یا یک جمله زیبا دارید.اگر شخصی هستید که دوست دارید به عزیزانتان هدیه ای متناسب با علایقشان بدهید، تندس رخش هدیه ای منحصر به فرد برای کسانی است که به این حیوان پر قدرت علاقه دارند و یا سوار کار هستند. هدیه ورزشی تندیس میناکاری رخش برای مسابقات ورزشی طراحی شده است، البته در استفاده از آن هیچ محدودیتی وجود ندارد.

تندیس هدیه میناکاری رخش

اگر عضو سازمان سوارکاران هستید و برای مسابقات به یک هدیه ویژه نیاز دارید می توانید این تندیس را در هر تیراژی سفارش دهید و با قیمت مناسب تحویل بگیرید.

تندیس هدیه میناکاری رخش

 

منبع : چی کادو  chikadoo.ir

Posted in تندیس

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *