فهرست بستن

تندیس بته جقه میناکاری طرح کرشمه

تندیس بته جقه میناکاری طرح کرشمه
5/5 - (1 امتیاز)

قیمت تندیس بته جقه میناکاری طرح کرشمه

طرح بته جقه یکی از قدیمی ترین و اصیل ترین طرح های ایرانی است که همیشه در تولید ترمه و یا هر محصول دیگری یکی از طرح های پایه ثابت بوده است.قیمت مناسب این تندیس باعث شده تا در مراسمات مختلف از جمله همایش های تجلیل و تشکر ، مراسمات مذهبی، مسابقات قرآنی، تقدیر از پرسنل پر تلاش و… به عنوان هدیه تبلیغاتی سفارش داده شود.بدلیل طرح میناکاری بته جقه، قیمت تندیس بته جقه میناکاری طرح کرشمه گرانتر از برخی تندیس هاست.

شناسه محصول: 901484

مشاهده قیمت

تندیس بته جقه میناکاری طرح کرشمه

خرید تندیس بته جقه میناکاری طرح کرشمه

ماندگاری محصولات صنایع دستی باعث شده تا آنها جایگزین هدایای بی کیفیت وارداتی شوند و هنر اصیل ایرانی را زنده نگه دارند.جنس تندیس بته جقه میناکاری کرشمه از فیبرهای نازک چوبی است که توسط دستگاه لیزر به شکل سنتی برش خورده است. خرید تندیس بته جقه میناکاری طرح کرشمه از سایت و اپلیکیشن فروشگاه براحتی انجام می گردد.

تندیس بته جقه میناکاری طرح کرشمه

هدیه تندیس بته جقه میناکاری طرح کرشمه

ارتفاع این تندیس 23 سانتی متر و عرض آن 21 سانتی متر می باشد. یک پلاک مینا کاری شده طرح بته جقه به ارتفاع 16 سانتی متری و عرض 9 سانتی متری در وسط این تندیس چسبانده شده است.این تندیس زیبا یکی دیگر از تندیس هایی است که دو جایگاه برای درج تبلیغات شما دارد. هدیه تندیس بته جقه میناکاری طرح کرشمه برای شرکت ها و سازمان های مختلف با قیمت ارزانتر در تیراژ بالا در نظر گرفته شده است.

تندیس بته جقه میناکاری طرح کرشمه

یک دایره ای با قطر 6 سانتری متری بر روی تندی تعبیه شده که میتواند جای لوگو شما باشد. در قسمت پایه تندیس نیز می توانید شعار برندتان و یا یک جمله زیبا را حکاکی کنید و ماندگاری برندتان را بیشتر کنید.

تندیس بته جقه میناکاری طرح کرشمه

 

 

منبع : چی کادو  chikadoo.ir

Posted in تندیس

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *