فهرست بستن

انواع هدایای تبلیغاتی برای نمایشگاه | پک، ست و تندیس مناسبتی

هدایای تبلیغاتی برای نمایشگاه
5/5 - (1 امتیاز)

هدایای نمایشگاهی

هدایای تبلیغاتی که برای نمایشگاه ها استفاده می شود تنوع بالایی دارد که شما باید با توجه به ویژگی مخاطبین، رده سنی و سلایق آنها، حوزه فعالیت و میزان بودجه بهترین ها را انتخاب کنید. نمایشگاه ها همیشه یکی از بهترین گزینه ها برای کسب و کارها هستند تا بتوانند خودشان را به جامعه هدف خیلی بهتر و بیشتر معرفی کنند، میزان فروش و سفارش گرفتن خود را بیشتر کنند و حتی اگر هنوز به برند مطرحی تبدیل نشده اند برندسازی قوی انجام دهند. هدایای تبلیغاتی ارزان قیمت از جمله بهترین گزینه های برای هدایای نمایشگاهی بشمار می روند.

هدایای تبلیغاتی برای نمایشگاه
هدایای تبلیغاتی برای نمایشگاه

هدایای تبلیغاتی نمایشگاهی

همه ما می دانیم که دیدن برندها در نمایشگاه ها ناخودآگاه به ما تلقین می کند که این برندها در حوزه خود معروف ترین و بهترین هستند و حتی بهترین گزینه برای همکاری های تجاری در سطح خرد و کلان خواهند بود.

وظیفه برندها و به طور کلی کسب و کارهای مختلف این است که در نمایشگاه ها، همایش ها، کنفرانس ها، سمینارها و رویدادهای مختلف حضور فعال داشته باشند و با تهیه هدایای تبلیغاتی برای نمایشگاه که یکی از انواع هدایای تبلیغاتی است برای خودشان مزیت رقابتی ایجاد کنند.طبیعتا هر چقدر هدیه تبلیغاتی نمایشگاهی خاص و شیک تر باشد شانس موفقیت بیشتر و اعتبار گرفتن بهتری خواهند داشت.

ما در چی کادو مثل همیشه همراه شما هستیم تا ضمن معرفی انواع هدایای نمایشگاهی، مزایا و معایب و فرصت های طلایی که با تهیه هدیه تبلیغاتی نمایشگاهی نصیب شما خواهد شد را بررسی کنیم. شما می توانید بهترین هدایای تبلیغاتی برای نمایشگاه مدنظرتان را از ما خریداری کنید.

انواع هدایای نمایشگاهی

هدایای تبلیغاتی ویژه نمایشگاه تنوع زیادی دارند که یکی از دلایل آن برخورداری از این فرصت طلایی برای برندسازی و فروش بیشتر برای کسب و کارهای مختلف است. این هدایا می توانند هم جنبه تزیینی و هم جنبه کاربردی داشته باشند. هدایای نمایشگاه را هم می توان به شکل اختصاصی برای مشتریان و بازار هدف خاص و هم به شکل عمومی و متناسب با تمامی افرادی که در نمایشگاه حاضر هستند تهیه کرد. ما در ادامه به چند مورد از انواع هدایای نمایشگاهی اشاره می کنیم:

 • ماگ های مسافرتی
  ماگ مسافرتی هم بخاطر کاربردی بودن و جنبه عمومی آن برای مصرف همگانی و هم به دلیل قیمت مناسب و امکان چاپ طرح های مختلف از جمله لوگو و شعار برند یکی از بهترین وسایل و لوازم تبلیغاتی محسوب می شود.
 • ماگ سرامیکی
  ماگ های سرامیکی نیز مثل ماگ های مسافرتی از همان مزایا برخوردار هستند اما اگر برای چاپ طرح مدنظرتان به کیفیت بالا اهمیت زیادی می دهید و قصد دارید حرفه ای بودن و تأثیرگذاری بالا را نشان دهید ماگ مسافرتی در اولویت است.
 • ساک خرید
  ساک های خرید چه به شکل پک تبلیغاتی نمایشگاه به همراه یکسری لوازم جانبی و چه به صورت تکی، جزو بهترین هدایای تبلیغاتی نمایشگاه هستند. ساک های خرید بسته به نوع مخاطب و ویژگی های پرسونای آن می تواند از جنس پارچه، برزنت، کاغذ، مقوا، فانتزی و غیره باشد.
 • خودکار و روان نویس
  خودکار و روان نویس که معمولا همراه با یک سررسید به شکل پک هدیه نمایشگاهی تهیه می شوند نیز جزو هدایای تبلیغاتی نمایشگاه هایی هستند که در نزدیکی ایام عید و پس از آن برگزار می شوند. کیفیت خودکارها بسیار حائز اهمیت است در غیر این صورت به عنوان جنس بی کیفیت دور انداخته خواهند شد که برای برند شما ضد تبلیغ خواهد بود.
هدایای تبلیغاتی برای نمایشگاه
هدایای تبلیغاتی برای نمایشگاه
 • پاوربانک
  پاوربانک جزو هدایای تبلیغاتی لوکس و لاکچری برای نمایشگاه ها محسوب می شود که معمولا برای نمایشگاه های تجاری بسیار مهم و با مخاطبین خاص مثل مواقعی که کسب و کارها حالت B2B دارند استفاده می شود. با این حال گاهی اوقات شرکت ها برای صرف هزینه های زیاد در قبال گرفتن بازخورد مناسب از پاوربانک با کیفیت به عنوان هدیه تبلیغاتی نمایشگاهی استفاده می کنند.
 • دفترچه یادداشت
  هدایای تبلیغاتی نمایشگاه را می توان به سادگی و کاربردی بودن دفترچه های یادداشت انتخاب کرد. معمولا این نوع هدایا برای مشتریانی که قبلا هم از خدمات یا محصولات شما استفاده کرده اند به کار می برند با این حال بسته به اهداف و استراتژی بازاریابی و تبلیغات شما، امکان استفاده برای مشتریان جدید هم وجود دارد. دفترچه یادداشت هایی که نام برند حکاکی شده گزینه بهتری هستند.

 • فلش مموری
  فلش مموری هم جزو هدایای ویژه و لوکس نمایشگاهی است که بسیار پر استفاده است و از طرف تمامی گروه های جامعه با پرسوناهای مختلف و در سنین گوناگون مورد استقبال قرار می گیرد. برای فلش مموری توصیه می کنیم نام برند و لوگو خود را با کمک حکاکی لیزری ثبت کنید تا ماندگاری دائمی پیدا کند و همیشه تبلیغ کننده برند شما باشد.
 • ساعت تبلیغاتی
  ساعت تبلیغاتی هم برای برخی نمایشگاه های خاص مناسب است که در انواع مختلف بسته به نوع فعالیت کسب و کار و نمایشگاه قابل اجراست. ساعت های رومیزی را می توان به عنوان هدایای تبلیغاتی برای نمایشگاه های مختلف استفاده کرد. ساعت مچی تبلیغاتی بهتر است فقط برای مشتریان خاص مثل مشتریان VIP در نمایشگاه های خاص و ویژه استفاده شوند. ساعت دیواری کمتر به عنوان هدیه تبلیغاتی استفاده می شود چون معمولا هدیه تبلیغاتی باید در ابعاد و وزن مناسب باشد.
 • صنایع دستی
  یکی از بهترین و فاخرترین هدایای تبلیغاتی برای نمایشگاه صنایع دستی هستند که می توان به شکل تکی، تندیس صنایع دستی به مناسبت های مختلف، قاب و تابلو، پک و ست کامل دو تایی و سه تایی استفاده شوند. معمولا صنایع دستی میناکاری، خاتم کاری و فیروزه کوبی و در برخی مواقع نقاشی های مینیاتوری به عنوان هدایای تبلیغاتی در نمایشگاه ها استفاده می شوند. هدایای تبلیغاتی تندیس در خرید عمده امکان سفارشی سازی هم دارند.

 

هدایای تبلیغاتی برای نمایشگاه
هدایای تبلیغاتی برای نمایشگاه

خرید هدایای تبلیغاتی نمایشگاهی چه مزایایی دارد؟

شاید این سوال برای شما پیش آمده باشد که در نمایشگاه ها فقط از طریق هدایای تبلیغاتی می توان تبلیغ کرد؟ اساسا چرا باید روی طراحی، تهیه و اهدای این نوع از کالاها سرمایه گذاری کنیم و برای ما چه سودی دارند؟ کسب و کارهایی که از هدایای تبلیغاتی در نمایشگاه ها استفاده می کنند از مزایای زیر برخوردار خواهند شد:

 • افزایش بازدیدکنندگان
  در نمایشگاه های مختلف، غرفه هایی که در آن کسب و کارها هدایای تبلیغاتی قرار داده اند مشتریان و بازدیدکنندگان بیشتری را به سمت خود جذب می کنند چون عاملی برای جذب بیشتر بوده و یک مزیت رقابتی محسوب می شود. از همه مهمتر نباید از این ویژگی غافل شد که هدایای تبلیغاتی رایگان هستند بنابراین به خودی خود جلب توجه کننده خواهند بود.
 • ماندگاری برند در ذهن مشتری
  هدایای تبلیغاتی نمایشگاهی چه برای مشتریان جدید و چه برای مشتریان قدیمی و وفادار کمک می کند تا نام تجاری شما به عنوان برندی که به فکر رضایت خاطر مشتریان خود بوده و برای آن تلاش می کند و ایده های جذاب به کار می گیرد در ذهن آنان ثبت شود. در بسیاری از نظرسنجی ها مشخص شده که مشتریان، کسب و کارهایی را در نمایشگاه های سال های پیش به خاطر سپرده اند که از آنها هدایای تبلیغاتی گرفته اند.
 • ارتقای سطح و تصویر برند
  اگر چه هدایای تبلیغاتی در نمایشگاه برای مشتریان و بازدیدکنندگان رایگان است اما قطعا برای شرکت ها هزینه بر است و مشتریان نسبت به آن واقف هستند. به همین دلیل تأثیرگذاری بسیار خوبی بر روی مشتریان خواهد داشت و اصل مهمی به نام First Impression به خوبی رعایت می شود. هیچ چیزی مهمتر از این نیست که تصویر برند خوبی داشته باشید و این امر مهم با هدایای تبلیغاتی نمایشگاهی مناسب به دست می آید.
 • بولد شدن غرفه بین سایر غرفه های رقبا
  در نمایشگاه ها کسب و کارهایی که هدیه تبلیغاتی یا پک هدیه نمایشگاهی برای بازدیدکنندگان و مشتریان خود در نظر گرفته اند راحتتر از سایرین پیدا می شوند و بین رقبای خود بولد هستند. بنابراین اگر به دنبال جلب توجه بهتر و سریعتر و سیگنال دهی خوب هستید از هدایای تبلیغاتی مخصوص نمایشگاه غافل نشوید.
 • انتقال ارزش برند
  ارزش یک برند و درجه اهمیت دادن آن به مشتریان به چندین روش قابل اثبات است. قیمت مناسب محصولات و خدمات، مشتری مداری در پاسخ سریع و رفع مشکلات مشتریان، تنوع محصولات و خدمات، خدمات پس از فروش، خدمات جانبی در خریدهای عمده و هدایای تبلیغاتی که در نمایشگاه ها، همایش ها و خلاصه ایونت های مختلف در نظر گرفته شده اند. بنابراین صرفا شرکت کردن در یک نمایشگاه داخلی و بین المللی کمک کننده نیست و باید هدایای تبلیغاتی مناسب و مرتبط با حوزه فعالیت، سازگار با محیط زیست و ترجیحا کاربردی هم در نظر گرفته شود.
 • تبلیغات دهان به دهان
  یکی از بهترین روش های گسترش برند و کسب شهرت این است که مشتریان، تبلیغ کننده اختیاری شما باشند و برندتان را به سایرین هم پیشنهاد دهند. برای اینکه به چنین درجه مهمی از شهرت و تبلیغات بدون هزینه برسید باید علاوه بر خدمات با کیفیت و قیمت مناسب، هدایای تبلیغاتی برای ایونت های گوناگون از جمله نمایشگاه ها در نظر بگیرید. کافیست تیمی حرفه ای بهترین هدایای تبلیغاتی برای نمایشگاه ها پیشنهاد دهد.

چطور می توان بهترین هدایای تبلیغاتی را برای نمایشگاه ها انتخاب کرد؟

اکنون که با مزایا و انواع هدایای تبلیغاتی ویژه نمایشگاه آشنا شدید این سوال ممکن است پیش بیاید که کدام هدایای تبلیغاتی برای ما مناسبتر هستند و اساسا چطور باید انتخاب کنیم؟ در این خصوص ابتدا باید به چند سوال پاسخ بدهید:

 • اکثریت مشتریان شما در چه بازه سنی هستند؟
 • چه نوع خدماتی ارائه می دهید و اساسا در چه حوزه ای کار می کنید؟
 • چه هدفی از دادن هدایای تبلیغاتی نمایشگاهی دارید؟
 • چقدر بودجه در نظر گرفته اید؟
 • چقدر ماندگاری هدیه تبلیغاتی برای شما مهم است؟
 • به فکر هدایای تبلیغاتی تکی هستید یا به تندیس، پک و ست هدیه فکر می کنید؟
 • کسب و کار نوپا هستید یا سابقه چندین سال فعالیت دارید و کمی تا کاملا شناخته شده هستید؟
 • بیشتر مشتریان شما را خانم ها تشکیل می دهند یا آقایان؟ یا اینکه صرفا خانم ها هستند یا صرفا آقایان؟

با پاسخ دادن به این سوالات و مشابه آن می توانید با کمی تحقیق و کمک گرفتن از مشاورین ما بهترین نوع هدایای تبلیغاتی نمایشگاهی را انتخاب کرده و خریداری نمایید.

خرید هدایای تبلیغاتی برای نمایشگاه

برای خرید هدیه تبلیغاتی مخصوص نمایشگاه ها می توانید از بین محصولاتی که در این صفحه مشاهده می کنید بهترین گزینه ها را انتخاب کنید یا از ما مشاوره رایگان دریافت کنید. برای خرید هدایای تبلیغاتی به شکل ست و پک یا تکی لازم است که از فروشگاه های آنلاین معتبر اقدام کنید تا هزینه ای که می پردازید به شهرت و اعتبار برند شما کمک کند. در خرید عمده علاوه بر تخفیف می توانید از خدمات دیگری هم استفاده کنید که به عنوان مثال می توانید به شخصی سازی و سفارشی سازی کردن هدایای تبلیغاتی صنایع دستی اشاره کرد.

قیمت هدایای تبلیغاتی نمایشگاهی

شرکت ها برای تبلیغات خود هزینه و بودجه خاصی در نظر می گیرند بنابراین لازم است که از قیمت هدایای تبلیغاتی مخصوص نمایشگاه ها مطلع باشند تا براساس بودجه خود بتوانند بهترین محصولات را خرید کنند. هدایای تبلیغاتی ویژه نمایشگاه تنوع زیادی دارد و نمی توان قیمت خاصی تعیین کرد. بسته به نوع و تعداد هدایای تبلیغاتی قیمت کل تعیین می گردد.

 

منبع : چی کادو  chikadoo.ir

Posted in هدیه

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *