فهرست بستن

کادو برای جشن دندونی نوزادان

کادو جشن دندونی
5/5 - (2 امتیاز)

هدیه جشن دندونی

هدیه جشن دندونی همونطور که از اسمش پیداست برای درآمدن اولین دندان کودک گرفته می شود. این جشن طبق آداب و رسوم قدیمی وجود داشته و چیز جدیدی نیست که به تازگی مد شده باشد.در کشورهای مختلف و مخصوصاً ایران، پدر و مادرها اولین دندان شیری فرزندشان که رشد می کند برای او جشن دندونی می گیرند و اقوام و دوستان را در شادی خود شریک می کنند. جشن ها و کادوهای مختلفی برای نوزادان گرفته می شود بطور مثال جشن و هدیه تعیین جنسیت از جمله جذاب ترین آنها بشمار می رود.

 

کادو جشن دندونی نوزادان
کادو جشن دندونی نوزادان

اگر به یاد داشته باشید این مراسم قدیم ها نیز وجود داشته با این تفاوت که کادو جشن دندونی در کار نبود و صرفاً یک آش دندونی درست می کردن و چند ساعتی کنار هم خوشحال و شاد بودن.

کادو برای جشن دندونی

اگر اخیراً جشن دندونی دعوت شدید و توی اینترنت به دنبال این میگردید که کادو جشن دندونی چی بخرید ما اینجا 30 ایده برای شما آماده کرده ایم و کارتان را آسان کردیم.شاید تصور کنید هدیه این جشن مثل اسم آن، باید چیزی باشد که کودک بتواند با دندانش گاز بگیرد اما در واقع اینطور نیست، هر هدیه ای که بتوانید به کودک بدهید تا با آن بازی کند.

برای الان و یا آینده اش مناسب باشد و یا حتی مثل قدیمی ها یک هدیه برای پدر و مادرش تهیه کنید، می شود اسمش را گذاشت کادو جشن دندونی.مهم این است که شما دست خالی به این جشن نروید و گرنه هر هدیه ای که همراه خود ببرید مقبول است، چرا که کودک 4 تا 7 ماهه نمی تواند با وسایلی که برایش هدیه می برید بازی کند.

کادو جشن دندونی دخترانه

اگر به یک جشن دندونی دخترانه دعوت شدید به یاد داشته باشید که حتما کادو جشن دندونی دخترانه بخرید، وسایلی که پسرانه باشد یا به صورتی باشد که هر دو بتوانند استفاده کنند زیاد جالب نیست.فراموش نکنید که فیلم های این جشن به یادگار می ماند و کودک وقتی بزرگ شد با نگاه کردن به این فیلم ها و اینکه چه کسی چه هدیه جشن دندونی برایش آورده خوشحال و یا ناراحت می شود.

 1. پلاک طلا اسم دختر
 2. پلاک طلا طرح های سبک
 3. گردنبند حک شده اسم کودک
 4. گردنبند با حک تصویر کودک
 5. عروسک طرح دندون کادویی متناسب با تم جشن دندونی
 6. لباس با چاپ عکس کودک کنار یک دندون
 7. پک وسایل مورد نیاز کودک دخترانه
 8. وسایل آشپزخانه اسباب بازی

 

کادو جشن دندونی نوزادان
کادو جشن دندونی نوزادان

کادو برای جشن دندونی پسر

و اما کادو برای جشن دندونی پسر که اکثر مواقع در حق این طفل معصوم ها ظلم میشه و مثل دخترها براشون هدیه آورده نمیشه!سعی کنید هدیه جشن دندونی که می برید وسیله ای باشه که کودک بتواند استفاده کند. تفنگ و ماشین جزو وسایل خطرناک در این سن به حساب می آیند و بهتر است این وسایل را خرید نکند.بلکه وسایلی که کودک بتواند با دندان های تازه در آمده اش آن را لمس کند و بازی کند بهتر است.

 1. دندون گیر ژله ای
 2. پلاک طلا به اسم کودک
 3. لگو ژله ای
 4. کتاب پلاستیکی (ایجاد عادت کتاب خواندن در کودک)
 5. فیجت خامه ای
 6. پک لباس و وسایل پسرانه
 7. موبایل بچه گانه
 8. لباس با چاپ دندون کادو برای جشن دندونی پسر
 9. استخر توپ اسباب بازی
 10. تاب و سرسره هدیه جشن دندونی
 11. لباس با چاپ حروف دندون
 12. بالشت طرح دندونی

بهترین کادو برای جشن دندونی

و اما اگر به دنبال بهترین کادو برای جشن دندونی هستید باید بگویم کودک در این سن از هیچ کدام از این وسایل نمی تواند استفاده کند و پدر و مادر او نیز می دانند. پس شما با گرفتن هدیه جشن دندونی سعی کنید پدر و مادرش را خوشحال کنید.

 1. پختن کیک برای جشن دندونی
 2. پختن آش برای هدیه جشن دندونی
 3. خرید الیزابت به عنوان کادو برای جشن دندونی
 4. هدیه نقدی
 5. کارت اعتباری
 6. ارز مجازی
 7. یک جفت گلدان مینا کاری
 8. بشقاب میناکاری
 9. ظروف مسی
 10. شکلات خوری فیروزه کوبی کادوی جشن دندونی

شاید پیش خودتان فکر کنید این هدایا مناسب بهترین هدیه برای جشن دندونی دختر یا پسر نیستند و حتماً باید اسباب بازی و عروسک تهیه کنید، اما باید به شما بگویم که اکثر پدر و مادرها هدایای نقدی و یا وسایل خانه که برایشان هدیه می برید را نگه می دارند برای فرزند و زمانی که بزرگ شد و توانست از آن استفاده کند، به او بر میگردانند.در ثانی هدایای نقدی و یا تزئینی کمکی به والدین خواهد بود و در این شرایط آنها را خوشحال می کنید.

کادو جشن دندونی نوزادان
کادو جشن دندونی نوزادان

جشن دندونی کادو داره؟

بله، در این مقاله نیز 30 ایده برای بهترین کادوی دندونی به شما معرفی کردیم، اگر به جشن دندونی دعوت شدید دست خالی نروید و حتما هدیه ای همراه خود داشته باشید.از یاد نبرید که اسباب بازی و عروسک را نیز در جشن تولد و مناسبت های دیگر می توان خرید. اما هدایای با ارزشی مثل تابلو میناکاری، فیروزه کوبی و یا پول نقد را نمی توان در دیگر مناسبت ها که کودک بزرگ شده و از دیدن اسباب بازی خوشحال می شود، به او بدهید و ذوقش را کور کنید.

بهترین کادوی دندونی

در آخر باید بگویم انتخاب با شماست، اگر دوست دارید هدیه ای برای خود کودک ببرید از تزیین کادو برای جشن دندونی غافل نشوید و حتماً متناسب با تم جشن آن را درست کنید.عروسک های زیبا و کوچکی می توانید با نمد درست کنید و کنار هدیه خود بگذارید تا بعدها خاطره و یادگاری از شما باقی بماند. همچنین رنگ تزیین کادو برای جشن دندونی باید متناسب با جنسیت کودک باشد، اگر دختر است حتماً پک صورتی انتخاب کنید، اگر پسر است حتماً پک آبی انتخاب کنید.

البته می توانید بهترین هدیه برای جشن دندونی دختر را یک قاب عکس از عکس های او تا به حال تهیه کنید و قاب عکس را طوری طراحی کنید که امکان اضافه کردن عکس در آن وجود داشته باشد و بعد پدر و مادر بتوانند هر ماه با چاپ عکس های او یک خاطره به یاد ماندنی درست کنند.این ایده را می توانید با خرید یک ریسه نور تداعی کنید، همراه با گیره های چوبی و عکس هایی که تا به حال از کودک گرفته اید و یا پدر و مادرش از او گرفته اند.

این ایده را معمولاً خاله یا عمه های جوان که همیشه گوشی به دست هستند و از هر کار کودک عکس می گیرند و کمی هم طبع هنری دارند، انتخاب می کنند.این ایده علاوه بر کم هزینه بودن بسیار به یاد ماندنی و خاص خواهد بود.

 

منبع : چی کادو  chikadoo.ir

Posted in هدیه

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *