فهرست بستن

هدایای تبلیغاتی لوکس و نفیس ایرانی

هدایای تبلیغاتی لوکس
5/5 - (4 امتیاز)

هدایای تبلیغاتی لاکچری

هدایای تبلیغاتی لوکس و نفیس یکی از بهترین ابزارها برای بازاریابی اثرگذار و قدرتمند است. یک هدیه تبلیغاتی لوکس و لاکچری لزوماً به معنای خرید هدیه تبلیغاتی گران نیست. هدیه روز مهندس می تواند یکی از هدایای تبلیغاتی لوکس صنایع دستی ایرانی باشد.

بلکه لوکس و نفیس بودن هدیه یعنی معجونی تشکیل شده از کیفیت، زیبایی، جذابیت و طراحی خلاقانه. هدیه ای که چنین ویژگی هایی را داشته باشد، از جمله هدایای تبلیغاتی لاکچری و لوکس محسوب می شود.

هدایای تبلیغاتی لوکس
هدایای تبلیغاتی لوکس

چرا باید به دنبال خرید هدایای تبلیغاتی لوکس باشیم؟

هدیه تبلیغاتی با هدف بازاریابی، معرفی کسب و کار و یا تقدیر از مشتریان وفادار و کارمندان ممتاز تهیه می‌شود. از این رو خرید هدایای تبلیغاتی لوکس، اوج احترام به مخاطب و قدردانی از جامعه هدف به شمار می رود.

چرا که مزایای مختلفی از قبیل ارائه کیفیت درجه یک، زیبایی خیره کننده و ایجاد حس مثبت را به همراه دارد. بدون شک چنین هدایای تبلیغاتی پیشکش با ارزشی برای جلب رضایت و خشنودی مشتریان و کارکنان شما خواهد بود.

ویژگی هدایای تبلیغاتی لوکس و لاکچری

از مهمترین ویژگی ها و مزایای هدایای تبلیغاتی خاص و لوکس می توان به موارد زیر اشاره کرد:

هدایای تبلیغاتی لوکس
هدایای تبلیغاتی لوکس
 • کیفیت حرف اول و آخر را در هدیه تبلیغاتی لوکس می زند. این کیفیت در همان نگاه اول، باید نظر مخاطب را به خود جلب کند.
 • ظاهر زیبا و جذاب، دومین فاکتور کلیدی در انتخاب و خرید هدایای تبلیغاتی لوکس محسوب می شود. این جذابیت بهتر است هم در ظاهر هدیه و هم در چاپ لوگو و بسته بندی وجود داشته باشد.
 • با خرید هدایای تبلیغاتی کاربردی و لوکس، معرفی برند و حوزه کاری به بهترین شکل صورت می پذیرد. چراکه کیفیت و زیبایی که دو عنصر دلخواه همه ماست؛ در این نوع هدایا به خوبی به چشم می خورد.
 • هدایای لوکس باید متناسب با شرایط و موقعیت مخاطب انتخاب شود. هدایای لوکس مدیریتی و هدایای تبلیغاتی کاربردی از جمله بهترین گزینه ها هستند.
 • تصور اینکه هدایای لوکس و لاکچری حتماً گران قیمت و با هزینه خرید گزاف هستند، اشتباه است. بلکه یک هدیه لوکس نظیر انواع تندیس و گلدان میناکاری می‌تواند هم زیبا و با کیفیت باشد و هم قیمت مناسب.
 • یکی دیگر از ویژگی های شاخص هدایای تبلیغاتی لوکس، درج نشان و برند تجاری همراه با پیام است. معمولاً در انواع هدیه تبلیغاتی خاص، شعار یا عبارت کوتاه اما تأثیرگذاری نقش بسته است.

معرفی انواع هدایای تبلیغاتی لوکس و خاص

شاید در ابتدا انتخاب و خرید هدیه لوکس و لاکچری کار ساده ای به نظر نرسد. لذا قصد داریم تا برخی از کاربردی ترین و بهترین هدایای تبلیغاتی لوکس و نفیس را به شما معرفی کنیم.

هدایای تبلیغاتی لوکس
هدایای تبلیغاتی لوکس
 • هدایای لوکس مدیریتی
  قطعاً یکی از پرکاربردترین گزینه ها برای خرید هدایای نفیس، ست های مدیرتی هستند. این ست ها اغلب دارای اقلام مختلف در طرح ها و رنگ های گوناگون هستند.

از جمله انواع ست هدیه چرم نفیس، هدایای تبلیغاتی دیجیتال نظیر پاوربانک و ابزار نوشتاری نظیر روان نویس و سررسید.

 • هدایای تبلیغاتی دیجیتالاگر نگاهی به لیست هدایای تبلیغاتی بیندازید، بدون شک هدایای دیجیتال یکی از کاربردی ترین آن هاست. امروزه استفاده از انواع تجهیزات دیجیتال نیاز بسیاری از ماست.

بنابراین خرید چنین ابزارهایی به عنوان هدایای تبلیغاتی لوکس، انتخابی هوشمندانه است. حافظه های جانبی، هدفون، فلش مموری، پاوربانک و ایرپاد از جمله پرفروش هدایای دیجیتال می باشد.

 • هدایای تبلیغاتی کاربردی
  بدون تردید در صدر لیست هدایای نمایشگاهی و تبلیغاتی، انواع هدایای کاربردی قرار دارد. هدایای کاربردی به کادوهایی گفته می شود که مستقیماً توسط کاربر مورد استفاده قرار می گیرد.

دامنه تنوع بسیار بالایی داشته و از انواع لوازم نوشتاری، لوازم دکوراتیو، تجهیزات دیجیتال و لوازم پذیرایی را شامل می‌شود. بنابراین دست شما برای خرید این لوازم به عنوان هدایای تبلیغاتی لوکس، کاملاً باز است.

انواع ساعت، لیوان و ماگ، فلاسک، خودکار، تقویم و سر رسید، تجهیزات الکترونیک بخشی از این موارد است.

هدایای تبلیغاتی لوکس
هدایای تبلیغاتی لوکس
 • هدایای تبلیغاتی لوکس چوبی

  یکی از بهترین گزینه های لیست هدایای تبلیغاتی لوکس، هدایای چوبی هستند. هدایای چوبی به دلیل بافت زیبای چوب، جلوه چشم نواز و طراحی فوق‌العاده، از گزینه‌های کلاسیک و همه پسند است.

امروزه به لطف فعالیت شرکت های مختلف، تنوع این هدایای بسیار بالاست. انواع وسایل چندمنظوره، ساعت و گلدان رومیزی، تندیس، لوازم دکوراتیو و صنایع دستی از جمله پرفروش ترین هدایای چوبی است.

 • هدایای تبلیغاتی بهداشتی
  یکی دیگر از گزینه های جذاب برای هدیه لوکس و لاکچری، حوزه بهداشت و سلامت است. خرید انواع لوازم بهداشتی، عطر و ادکلن گزینه های خوب و جذابی هستند.

این نوع هدایای تبلیغاتی لوکس به دلیل رایحه جذاب و استفاده روزمره، اثرگذاری فوق العاده ای بر مخاطب دارد. فقط باید توجه داشته باشید که جنس باکیفیت و خوش ساختی را هدیه کنید.

 • هدایای تبلیغاتی لوکس صنایع دستی

به جرأت یکی از خاص ترین و بهترین گزینه ها برای خرید کادوی لوکس و لاکچری، صنایع دستی نفیس است. انواع میناکاری، خاتم کاری، فیروزه کوبی و قلمزنی معجونی از اصالت، زیبایی و کیفیت هستند.

فقط کافی است نگاهی کوتاه به طراحی زیبای این آثار هنری داشته باشید تا مبهوت جلوه آن ها شوید. این هدایا بهترین جایگزین برای هدایای لوکس خارجی و گران قیمت سهستند.

تنوع بالا و قیمت مناسب این هدایا باعث شده تا در صدر لیست هدایای تبلیغاتی لوکس قرار گیرند.

هدایای تبلیغاتی لوکس
هدایای تبلیغاتی لوکس
 • هدایای تبلیغاتی خلاقانه و خاص
  یکی از فاکتورهایی که می تواند یک هدیه را لوکس و نفیس کند، خلاقیت و خاص بودن آن است. هدایایی به دور از کلیشه که باعث اثرگذاری و ماندگاری فوق العاده بر ذهن مخاطب می شود.

هدیه تبلیغاتی خاص و خلاقانه نظیر انواع هدایای فانتزی و هدایایی که با تجربه کردن یک حس خوب در ارتباط است.

خرید هدایای تبلیغاتی لوکس

برای انتخاب وخرید بهترین کادو و هدیه تبلیغاتی نفیس خوب است به چند نکته توجه کنید:

هدایای تبلیغاتی لوکس
هدایای تبلیغاتی لوکس
 • حتماً هدف خود از خرید هدایای تبلیغاتی را به وضوح مشخص کنید. آیا برای معرفی کسب و کار قصد خرید دارید یا قدردانی از مشتریان قدیمی و وفادارتان. این مورد در انتخاب نوع هدیه و هزینه لازم برای خرید هدیه لوکس تأثیرگذار است.
 • جامعه هدف خود را به خوبی بررسی کرده و سلایق آن ها را در نظر بگیرید. در حوزه کاری شما چه چیزی پرطرفدار و کاربردی است. سعی کنید در این سمت و سو هدایای خود را انتخاب کنید.
 • برای تهیه هدایای تبلیغاتی لوکس حتماً برند و شعار تجاری خود را با کیفیت چاپ کنید. یادتان باشد لوگو و عبارت چاپی به گونه ای نباشد که اصل هدیه را زیر سوال برده و مانع استفاده آن شود.
 • برای خرید هدیه لوکس نیازی به خرید هدیه تبلیغاتی گران نیست. چراکه به دلیل تنوع بالای گزینه های خرید، شما می توانید هدایای لوکس اما قیمت مناسب و ارزان را خریداری کنید.

انواع صنایع دستی، هدایای تبلیغاتی خلاقانه و خاص در کنار هدایای دیجیتال از بهترین موارد هستند.

 

منبع : چی کادو  chikadoo.ir

Posted in هدیه

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *