فهرست بستن

هدایای مذهبی و قرآنی برای زن و مرد مسلمان

هدایای مذهبی
5/5 - (7 امتیاز)

کادو مذهبی

هدایای مذهبی و قرآنی در جشنواره هایی که حول محور موضوعاتی مثل مسابقات قرآن و نهج البلاغه و به طور کلی هر نوع مناسبت و مراسم و مسابقه مذهبی است بسیار مورد توجه قرار گرفته اند. در واقع باید انتظار چنین چیزی را داشته باشیم چون هر چقدر هدایا و جوایز مذهبی و قرآنی به ماهیت یک مناسبت یا جشنواره و همایش نزدیکتر باشد تأثیرگذاری بیشتر خواهد داشت که اگر از سوی شرکت و سازمان های مختلف سرمایه گذاری شده باشد به شهرت برند و اعتبار آنها کمک زیادی خواهد کرد.

هدایای مذهبی
هدایای مذهبی

البته این فقط یک مورد از کاربردهای هدایای قرآنی و مذهبی است و شما می توانید برای همسر و خانم مذهبی خود نیز از این هدایا استفاده کنید چون علاوه بر مدل های تبلیغاتی مدل های کادویی برای عزیزان و نزدیکان و وابستگان هم دارند. فروشگاه چی کادو یکی از فروشگاه های بزرگ و مرجع هدایای مذهبی و قرآنی است که قصد داریم ضمن معرفی انواع هدایای تبلیغاتی کاربردی، ویژگی ها و کاربردها را نیز توضیح دهیم.

فروشگاه هدایای مذهبی

فروشگاه هدایای مذهبی عرضه کننده محصولات قرآنی و مذهبی می باشد. ما در فروشگاه چی کادو انواع هدایای مذهبی و قرآنی در مناسبت های مختلف و برای زن و مرد مذهبی را با قیمت مناسب و به شکل تکی و پک آماده و حتی مناسب برای کسب و کارها تهیه کرده ایم.

ویژگی های هدایای مذهبی و قرآنی

هدیه های مذهبی برای کسانی که به دنبال خلاقیت به خرج دادن هستند و می خواهند هدایای خاص در مناسبت های مذهبی داشته باشند بهترین گزینه هستند. اگر شما به لیست انواع هدایای تبلیغاتی نگاه بیندازید و میزان تقاضا را برای آنها بررسی کنید قطعا به این نتیجه خواهید رسید که تقاضا برای خرید و حتی طراحی و ساخت هدیه های قرآنی و مذهبی بسیار بالاست.

بنابراین در پاسخ به این سوال که چرا کسب و کارها برای انجام تبلیغات در مناسبت ها و رویدادهای مذهبی باید به فکر تهیه و خرید هدایای قرآنی و مذهبی – فرهنگی باشند، ویژگی ها را بررسی می کنیم:

هدایای مذهبی
هدایای مذهبی
 • تناسب کامل و اثربخشی زیاد
  هدیه مذهبی به علت تناسب زیاد با موضوعات مذهبی و اعیاد مختلف و حتی مسابقات و جشنواره های مذهبی که در طول سال برگزار می شوند اثربخشی به مراتب بیشتری دارند. هر چقدر هدیه ای که خریداری می کنید ارتباط بیشتری داشته باشد اثربخشی بیشتری خواهد داشت.
 • تم معنوی و مذهبی
  بهترین هدیه مذهبی چه با موضوع تبلیغاتی و چه به منظور قدردانی و سپاسگذاری از عزیزان و نزدیکان خود، هدیه ای است که تم معنوی و مذهبی داشته باشد. افرادی که مذهبی هستند طبیعتا به دنبال هدیه هایی می گردند که با روحیات آنها سازگاری بیشتری دارد بنابراین چه برای جذب مشتری و برندسازی و چه به منظور هدیه شیک و نفیس برای همسر و عزیزان خود قصد خرید هدایای مذهبی و قرآنی دارید حتما به تم مناسب و طراحی حرفه ای آن دقت کنید.
 • بسته بندی غیر لاکچری
  هدایای تبلیغاتی مذهبی نیازی به بسته بندی های لوکس و لاکچری ندارند بنابراین می توانید بسته بندی یا باکس قیمت مناسب و با همان تم مذهبی و معنوی تهیه کنید و هزینه های جانبی را افزایش ندهید.

 • قیمت مناسب
  هدایای فرهنگی مذهبی فارغ از انواع مختلفی که دارند و ما نیز در خصوص آن صحبت خواهیم کرد، قیمت مناسبی دارند بنابراین چه یک شخص حقوقی باشید و برای شرکت قصد خرید هدایای تبلیغاتی قرآنی و مذهبی داشته باشید و چه برای همسر خود قصد خرید داشته باشید چون قیمت مناسبی دارند معمولا همه توانایی خرید دارند.
 • ماندگاری بالا
  یکی دیگر از مزایا و ویژگی های هدایای مذهبی و قرآنی این است که معمولا ماندگاری بالایی دارند بنابراین نگرانی از این بابت نخواهید داشت. به طور کلی شرکت های مختلف به دنبال هدیه های مذهبی هستند چون ماندگاری و کیفیت بالای خود را حفظ می کند و زیبایی اولیه آنها پس از چندین سال دست نخورده باقی می ماند.
 • تنوع عالی
  یکی از ویژگی های بسیار مهم هدایای مذهبی و قرآنی تنوع بالای آنهاست. شما می توانید از هدایای تبلیغاتی تندیس با محوریت و تم مذهبی گرفته تا هدایای شخصی با تم معنوی برای سلایق و اهداف گوناگون کادو مناسب تهیه کنید.
هدایای مذهبی
هدایای مذهبی

انواع هدایای مذهبی و قرآنی

هدایای قرآنی، مذهبی و معنوی انواع مختلفی دارند. به طور کلی می توان همه انواع مدل های هدایای مذهبی و معنوی را در سه دسته مدیریتی، سازمانی و نمایشگاهی قرار داد که در ادامه ابتدا به بررسی این سه دسته کلی می پردازیم و در ادامه چند هدیه مذهبی را معرفی می کنیم:

 • هدایای قرآنی و مذهبی مدیریتی
  هدایای مذهبی و قرآنی یکی از انواع هدایای تبلیغاتی برای مدیران است. این نوع هدایا را می توانند کارمندان برای مدیران شرکت خود تهیه کنند یا اینکه مدیران شرکت ها برای خالی نبودن عریضه و تقدیم کردن هدیه و کادوی ارزشمند برای مدیران شرکت ها و شرکای تجاری تهیه نمایند.
 • هدایای مذهبی و قرآنی سازمانی
  منظور از هدایای سازمانی هدایایی است که نام برند یا لوگو شرکت بر روی آنها ثبت شده و کاملا مشخص است که این هدیه از طرف شرکت شما اعطا شده است. هدایای مذهبی سازمانی برای کارمندان وظیفه شرکت و یا جذب مشتریان قدیمی و جلب توجه کردن برای آنان به کار می رود.
 • هدایای مذهبی نمایشگاهی
  اگر به دنبال بهترین هدیه مذهبی برای نمایشگاه های مختلف هستید باید به دنبال هدایای تبلیغاتی برای نمایشگاه بروید. غرفه های مختلف کسب و کارها در نمایشگاه و فروشگاه های بزرگ برای اینکه بتوانند زودتر برندسازی کنند و توجهات زیادی را به سمت خود بکشانند از این نوع تکنیک ها زیاد استفاده می کنند.

انواع هدایای مذهبی و فرنگی که باید بخرید

اکنون که با دسته های مختلف هدایای قرآنی و مذهبی – فرنگی آشنا شدید نوبت به معرفی محبوب ترین و پرفروش ترین هدایای قرآنی و مذهبی با کاربرد بسیار زیاد می رسد:

البسه مذهبی
لباس، تیشرت و شال هایی که بر روی آنها شعار، شعر، نقش و تصاویر مذهبی نقش بسته اند برای خرید هدیه مذهبی آقایان کاملا مناسب هستند. این طرح و نقوش چون چاپی با روش هایی مثل سابلیمیشن هستند ماندگاری بالایی دارند.
انگشتر سنگی
انگشترهای سنگی طبق روایات و احادیث مختلف برای مردان مستحب و جنبه زیبایی و تزیینی دارد به همین دلیل خرید انگشتر سنگی نه تنها یک هدیه مذهبی محسوب می شود بلکه کادو لوکس بوده و یکی از بهترین ایده های خرید کادو برای مرد مذهبی است.
تابلو
حتما تا به حال تابلو فرش ها یا نقاشی هایی که بر روی آن یک آیه، شعر یا متن دینی کار شده را دیده اید. مثلا تابلوهای مزین به آیه وان یکاد یا تابلوهای نقاشی مینیاتوری از واقعه کربلا یا تابلو فرش و تابلوهای نقاشی با موضوع مناسبت هایی مثل عید قربان، غدیر و مبعث از پرفروش ترین و مناسبترین هدایای مذهبی و قرآنی هستند. شرکت های مختلف از این نوع تابلوها برای مناسبت ها، اعیاد و جشنواره های مذهبی و قرآنی مختلف برای تقدیر از افراد برگزیده و منتخب یا برندگان استفاده می کنند.

هدایای مذهبی
هدایای مذهبی
 • ساعت رومیزی
  ساعت های رومیزی که در داخل آنها از اسامی اعظم خداوند، اسماء ائمه و یا آیات قرآن استفاده شده و یا بر روی پایه چوبی آنها حکاکی شده باشد از بهترین و ماندگارترین هدایای مذهبی تبلیغاتی هستند. این نوع از هدایای مذهبی را می توان حتی به مدیران یک مجموعه نیز کادو داد و بر روی پایه یا داخل صفحه آن نام برند نیز قرار دارد.
 • کاشی 7 رنگ مزین به اسامی خداوند و ائمه
  بهترین هدیه مذهبی با ارزش بسیار بالا کاشی های 7 رنگی هستند که با اسامی خداوند و ائمه ساخته اند. نمونه اصلی این نوع از کاشی ها را بر سردر مساجد و بناهای تاریخی بسیار قدیمی حتما دیده اید. کاشی 7 رنگ جزو صنایع دستی قدیمی ایرانی با سابقه بیش از چند هزار سال است که به شکل بدون لعاب تزیین کاری می کنند.
 • کتاب قرآن کریم و سایر کتاب های مذهبی
  یکی دیگر از هدایای مذهبی نفیس، کتاب قرآن کریم و یا هر نوع کتاب مذهبی است. کتاب های مذهبی می توانند کتاب های شعر با موضوعات مذهبی و قرآنی، کتاب داستان های پندآموز، کتاب نقاشی با محوریت مذهبی و فرهنگی و کتاب های معنوی با رنج سنی مختلف باشند.
 • تسبیح یا ست تسبیح و سجاده و مهر
  اگر به مشهد سفر کرده باشید یا یک سوغاتی از افرادی که به مشهد رفته اند گرفته باشید حتما یکی از سوغاتی ها یا هدایای آنها تسبیح و یا ست کامل تسبیح و سجاده و مهر بوده است. تسبیح ها انواع مختلفی دارند که نمونه های فاخر از سنگ های گران قیمت ساخته شده اند. شما می توانید ست کامل را در یک باکس شیک و بسته بندی حرفه ای قرار دهید و به عزیزان خود کادو دهید.

 • تندیس های مذهبی
  هدایای مذهبی تبلیغاتی فاخر و ارزشمند مثل تندیس های مناسبتی با موضوعات مذهبی و معنوی جزو جدیدترین هدایای سازمانی و مدیریتی با تم مذهبی و فرهنگی است. این تندیس ها که از یک بدنه و پایه چوبی با کیفیت همراه با یک بخش میناکاری شده، خاتم کاری شده و یا فیروزه کوبی شده ساخته می شوند ارزش بسیار بالایی دارند. در خریدهای عمده حتی می توان متن تبلیغاتی یا نشان تجاری خود را بر روی بدنه این تندیس ها نیز حک کنید. بنابراین جزو معدود هدایای تبلیغاتی مذهبی هستند که در خرید عمده امکان سفارشی سازی هم دارید.
 • ماگ دارای نقوش مذهبی
  از جمله هدایای تبلیغاتی ارزان می توان به ماگ هایی اشاره کرد که نقوش مذهبی دارند. این نقوش از بناهای تاریخی مذهبی گرفته تا یک متن یا تصویر می تواند متفاوت باشد. ماگ ها چه در سفر، منزل و محل کار استفاده زیادی دارند و خرید آنها به عنوان یک هدیه مذهبی بسیار هوشمندانه است.
 • پیکسل های مذهبی
  پیکسل های مذهبی را نباید به تنهایی کادو دهید بلکه باید همراه با سایر وسایل باشد. این پیکسل ها که مزین به نقش و طرح های اسلامی و مذهبی هستند ارزان قیمت بوده ولی بسیار کاربردی می باشند.
 • پک هدیه مذهبی
  پک هدیه مذهبی برای کسب و کارهایی که به دنبال هدایای مذهبی مدیریتی هستند کاملا مناسب است. شما می توانید در داخل این پک، تابلو فرش های نفیس و دستباف همراه با ست رومیزی قرار دهید. برخی پک ها نیز حاوی لیوان یا ماگ دمنوش به همراه ست مدیریتی خاتم کاری شده است. برخی از پک ها نیز حاوی ظروف صنایع دستی، تابلو نقاشی مینیاتوری با طرح مذهبی و یک انگشتر فاخر است.

در چه مناسبت ها و مواقعی باید هدایای قرآنی و مذهبی خرید؟

همانطور که مشخص است و حتما اطلاع دارید هدایای مذهبی – قرآنی باید در مناسبت ها و اعیاد مختلف تهیه شوند. طبیعی است در جشنواره، مناسبت یا همایشی که در روز عید فطر برگزار می شود تنها یک هدیه مذهبی متناسب با همین روز تأثیرگذاری بالایی خواهد داشت.

بنابراین تمامی مدیران کسب و کارها به منظور تهیه یا اسپانسری هدایا اقدام کنند و یا کسانی که قصد دارند برای هدیه تولد مذهبی به سراغ کادوهای با تم معنوی بروند، هدایای مذهبی و قرآنی مناسب است. در ادامه تعدادی از مناسبت هایی که برای خرید هدایای مذهبی و معنوی مورد استقبال قرار می گیرند را معرفی کرده ایم:

 • عید فطر
 • عید قربان
 • روز مبعت پیامبر عظیم الشأن اسلام
 • عید میلاد پیامبر (ص)
 • اعیاد شعبانیه
 • عید غدیر
 • جشنواره، همایش یا دورهمی هایی که موضوع و تم مذهبی و معنوی دارند و باید به برگزیدگان جوایز مناسب اهدا شود و مشابه آن.
هدایای مذهبی
هدایای مذهبی

نکات خرید هدایای مذهبی

برای خرید هدایای مذهبی و قرآنی باید تمام تلاش خودتان را بکار بگیرید تا چه به عنوان مدیر یک کسب و کار و چه به عنوان یک شخص معمولی که قصد تهیه کادو برای همسر و یا دوست خود را دارد، هدیه خریداری شده کاملا مناسب و درخور باشد. در ادامه مهمترین نکاتی که باید هنگام خرید هدایای مذهبی دقت کنید یادآور می شویم:

 • مناسبت هدیه بسیار مهم است. در اعیاد خاص باید فقط به دنبال هدیه مذهبی باشید که متناسب با همان اعیاد یا روزهای خاص مذهبی است.
 • بسته بندی شیک و اختصاصی برای هدایای مذهبی خود انتخاب کنید اهمیت این موضوع برای کسب و کارها بیشتر است و نشانه اهمیت مخاطب در نزد برند دارد بنابراین کاهلی در این موضوع ضربه بدی به کسب و کار شما خواهد زد.
 • خلاقیت در بسته بندی و آماده سازی یک کادو یا هدیه مذهبی لازم است. برای اینکه متفاوت با سایر افراد یا شرکت ها دیده شوید باید هم در بسته بندی و هم در تهیه هدایا و تدارک دیدن پک های مذهبی خلاقیت داشته باشید و ایده های نو پیشنهاد کنید. پس هنگام خرید سعی کنید به دنبال کادوهای مذهبی با خلاقیت و ایده های جدید باشید.
 • بسته به اینکه این کادو مذهبی برای چه شخصی خریداری می شود کاربردی بودن آن بسیار مهم است. اگر قصد خرید هدیه مذهبی برای آقایان یا خانم ها را دارید طبیعتا باید هدایای کاربردی متناسب با جنسیت و سپس سن آنها تهیه کنید. اگر شرکت یا سازمان خاصی هستید حتما هدایای کاربردی متناسب با موضوع یک همایش یا ایونت مذهبی داشته باشید.

خرید هدیه برای مرد مذهبی

هدایایی که برای مرد مذهبی می گیرید باید علاوه بر تناسب با سن و موقعیت شغلی او، کاربردی هم باشند. به عنوان مثال هدایایی مثل تسبیح یا پک تسبیح، انگشتر سنگی، ساعت رومیزی و البسه گزینه های خوبی برای تهیه هدیه برای مرد مذهبی است. حتی می توانید در روز ولادت حضرت علی (ع) به سراغ تندیس های مذهبی با موضوعیت روز مرد بروید که هم بسیار شیک و خلاقانه هستند و هم قیمت مناسبی دارند و هیچ وقت فراموش نمی شوند.

خرید هدیه برای خانم مذهبی

اگر خانم مذهبی دارید برای خرید کادو و هدیه مناسب باید به جنبه زیبایی و تزییناتی بودن آن توجه زیادی داشته باشید. معمولا در روزها و اعیاد مذهبی با جنبه عمومی مثل عید غدیر خم یا روز مبعث پیامبر (ص) می توانید به سراغ البسه مذهبی بروید. اما در روزهای خاص مثل روز زن، روز مادر و روز دختر بهترین توصیه ما خرید هدایای مذهبی تندیس است که بر روی آنها المان ها و مجسمه های ظریف همراه با ظروف صنایع دستی نفیس و فاخر کار شده باشد. محصولات ترمه با نقوش مذهبی مثل سجاده و جانماز ترمه به همراه مهر و تسبیح هم گزینه های مناسبی هستند.

خرید هدایای مذهبی و قرآنی

کسب و کارهای مختلف و اشخاص عادی هنگام خرید هدایای مذهبی باید علاوه بر نکات گفته شده به سراغ فروشگاه هایی بروند که طیف زیاد و گسترده ای از محصولات را پوشش داده اند تا همه افراد با هر نوع توان مالی و سلیقه بتوانند محصول مدنظرشان را انتخاب کرده و با بسته بندی شیک کادو دهند.از طرفی باید از فروشگاه هایی خرید کنید که در قبال هدیه مذهبی و قرآنی که خریداری می کنید تضمین کیفیت و اصالت به شما بدهند.

ما در فروشگاه کادوچی علاوه بر اینکه طیف زیادی از محصولات مذهبی و قرآنی و کادوهای با تم معنوی با رنج قیمتی گسترده فراهم کرده ایم کیفیت تمامی آنها را نیز تأیید می کنیم. شما می توانید از هر جای کشور سفارش خود را به صورت آنلاین ثبت کنید. امکان خرید هدایای مذهبی به شکل تکی و عمده وجود دارد. همچنین ما به شما این مژده را می دهیم که برای خرید هدیه مذهبی مناسب می توانید از مشاوره رایگان کارشناسان ما نیز استفاده کنید.

قیمت هدایای مذهبی و قرآنی

هدیه و کادوهای مذهبی از قیمت پایین و ارزان تا گران قیمت در نمونه های لوکس مثل انگشترهای عقیق با سنگ های قیمتی یا تابلو فرش های مذهبی نفیس را شامل می شوند. قیمت نهایی بسته به تعداد خرید، نوع کادو و جنس و مناسبتی که تهیه می کنید متفاوت است. شما می توانید قیمت روز هدایای مذهبی را به شکل تکی و پک آماده در سایت مشاهده کنید.

 

منبع : چی کادو  chikadoo.ir

Posted in هدیه

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *