فهرست بستن

هدیه روز دانشجو و بهترین کادوهای دانشجویی

هدیه روز دانشجو
5/5 - (7 امتیاز)

کادو روز دانشجو

هدیه روز دانشجو بهانه‌ای برای شاد کردن عزیزی است که دوران شیرین دانشجویی را سپری می‌کند. هدایای مناسبتی فارغ از ارزش نسبی خود به عنوان بهانه‌ای برای ابراز محبت ارزشمند هستند.

خرید کادو روز دانشجو از جمله مواردی است که وجه یادگاری آن ارزشمندتر است. به همین دلیل یافتن هدیه مناسب روز دانشجو کار آسانی نیست. این هدیه باید چیزی فراتر از نیازهای روزمره فرد باشد تا برای همیشه نزد او به یادگار بماند.

هدیه روز استاد و کادو روز دانشجو باید با توجه به نیاز آنها و متناسب انتخاب گردد. محصولات زیبای صنایع دستی ایرانی از جمله پیشنهادهای ما به شماست.

هدیه روز دانشجو
هدیه روز دانشجو

اگر شما هم به دنبال یک ایده جذاب برای هدیه روز دانشجو برای پسر یا دختر عزیزی هستید با ما همراه باشید. ما در این مطلب به دنبال یافتن بهترین هدیه روز دانشجو هستیم.

تبریک روز دانشجو

هدیه روز دانشجو به عنوان نمادی برای ارج نهادن جایگاه دانشجو ارزش زیادی دارد. دوران دانشجویی در واقع مسیر ورودی به دوران حرفه‌ای محسوب می‌شود.

خرید هدیه روز دانشجو برای دختر یا پسر جوانی که به تازگی وارد دانشگاه شده است تقدیر از تلاش او برای ورود به دانشگاه و آرزو برای آینده‌ای روشن است.

هدیه روز دانشجو
هدیه روز دانشجو

مهم نیست چه نسبتی با دانشجویان دارید مهم این است که یک هدیه کوچک شما می‌تواند ارزش دوران دانشجویی را به ایشان یادآوری کند. ناگفته نماند خرید هدیه روز دانشجو از طرف دانشگاه برای دانشجویان تازه وارد می‌تواند در ایجاد تعلق خاطر به دانشگاه تأثیر بسزایی داشته باشد.

روز دانشجو به چه مناسبتی است؟

روز دانشجو در ایران به مناسبت یک واقعه تاریخی انتخاب شده است. ۱۶ آذر سال ۱۳۳۲ در یک اعتراض دانشجویی سه تن از دانشجویان دانشگاه تهران کشته شدند. این اتفاق تنها چند ماه پس از کودتای ۲۸ مرداد رخ داده و به همین دلیل به عنوان نماد آزادی‌خواهی و مطالبه گری دانشجویان اهمیت زیادی دارد.

ویژگی هدیه مناسب روز دانشجو

هدیه ارزشمند
انتخاب یک هدیه ارزشمند برای روز دانشجو یا هر مناسبت دیگر بیانگر ارزشمندی آن مناسبت است. بنابراین همواره اولین نکته در هنگام خرید باید در نظر گرفتن ارزش محصول از لحاظ هنری،‌ مادی و معنوی باشد.

هدیه روز دانشجو
هدیه روز دانشجو

هدیه کاربردی
هدیه روز دانشجو نیز مانند هر هدیه دیگری اگر کاربردی باشد ماندگارتر است. در واقع محصولات دکوری ممکن است ماندگاری کمی نزد مخاطب داشته باشند.

اما محصولات کاربردی یا محصولاتی که تلفیقی از لوازم کاربردی و محصولات دکوراتیو هستند ماندگاری بیشتری دارند. نکته مهم یافتن هدیه مناسبی است که هم کاربردی بوده و هم از لحاظ هنری یا معنوی ارزشمند باشد.

متناسب با علایق شخصی

برای خرید هدیه برای پسر یا دختری که نزد شما عزیز است حتماً علایق شخصی او را لحاظ کنید. ممکن است فردی با جدیدترین کتاب منتشر شده و فرد دیگری با یک اثر هنری دست‌ساز خوشحال شود.

هدیه روز دانشجو
هدیه روز دانشجو

البته اقلام کاربردی مانند لوازم التحریر و تجهیزات جانبی تلفن همراه برای اغلب افراد قابل استفاده است. اما خرید چنین لوازمی یک هدیه خاص محسوب نشده و چه بسا یک هدیه تکراری باشد.

هدیه خلاقانه
خلاقیت حتی در خرید هدیه روز دانشجو نیز می‌تواند شگفتی‌ساز باشد. پیش از آنکه با جستجوی کادوی روز دانشجو به دنبال یک هدیه حاضر و آماده و البته تکراری خریداری کنید کمی خلاقیت به خرج دهید.

ساده‌ترین راه این است که فهرستی از علایق دانشجوی عزیز خود تهیه کنید. حال هدایای کوچکی متناسب با علایق او خریداری کرده و یک باکس هدیه خاص و خلاقانه به او هدیه بدهید.

خرید اینترنتی هدیه
خرید اینترنتی هدیه بهترین راه برای یافتن یک هدیه مناسب است. تنوع فروشگاه‌های اینترنتی در امر انتخاب هدیه بسیار کارآمد است. حتی برخی فروشگاه‌ها به طور اختصاصی در زمینه فروش هدیه فعالیت می‌کنند.

در چنین فروشگاهی از یک سو ایده‌های جذابی برای خرید هدیه به کاربران ارائه می‌شود و از سوی دیگر اقلام انتخابی کاربر در یک باکس هدیه شکیل و زیبا بسته‌بندی و ارسال می‌شود.

حتی این امکان وجود دارد که مثلاً برای سورپرایز روز دانشجو باکس هدیه به صورت مستقیم برای مخاطب خاص شما ارسال شود. با این خدمات متنوع و جذاب، خرید هدیه برای روز دانشجو و هر مناسبت دیگر تجربه‌ای آسان و لذت‌بخش است.

هدیه روز دانشجو
هدیه روز دانشجو

بهترین هدیه روز دانشجو
بهترین هدیه روز دانشجو بر اساس مطالبی که گفتیم باید محصولی با ارزش، کاربردی و ماندگار باشد که مورد پسند مخاطب ما قرار گیرد. یافتن هدیه ارزشمند با ارزش مادی فراوان در بازار کار دشواری نیست.

اما بهترین گزینه آن است که محصول ارزشمندی را انتخاب کنیم که در کنار ارزش مادی، ارزش هنری و معنوی نیز داشته باشد. بهترین گزینه برای چنین منظوری محصولات صنایع دستی هستند.

آثار صنایع دستی محصولاتی اصیل و ماندگار با ارزش مادی و هنری قابل توجه هستند. شاید تصور کنید وجه کاربردی هدیه را فراموش کردیم. اینطور نیست؛

امروزه در بازار صنایع دستی محصولات تلفیقی بسیار زیبایی تولید می‌شوند که از یک سو یک ابزار کاربردی و از سوی دیگر یک وسیله دکوری باارزش هستند.

هدیه روز دانشجو
هدیه روز دانشجو

برخی از محصولاتی که می‌توانید به عنوان بهترین هدیه روز دانشجو انتخاب کنید عبارتند از:

تندیس میناکاری ساعت دار

انواع تندیس میناکاری محصولاتی تلفیقی از یک تندیس چوبی و یک اثر میناکاری هستند. در تندیس میناکاری ساعت دار یک ساعت کوچک این وسیله دکوری ارزشمند را به یک ابزار کاربردی تبدیل نموده است.

تندیس میناکاری جاقلمی
تندیس میناکاری جاقلمی به عنوان یک جاقلمی چوبی رومیزی جلوه بسیار زیبایی دارد. وجود یک اثر صنایع دستی مانند گلدان میناکاری یا بشقاب میناکاری ضامن ارزش بالای این محصول است.

ست هدیه صنایع دستی

در خرید ست هدیه صنایع دستی هیچ محدودیتی برای شما وجود ندارد. می‌توانید از انواع نمونه ست هدیه صنایع دستی موجود در بازار انتخاب کنید و یا ست اختصاصی خود را سفارش دهید. حتی می‌توانید ترکیبی از صنایع دستی و یک وسیله کاربردی را به مخاطب خود هدیه دهید.

هدیه روز دانشجو
هدیه روز دانشجو

خرید هدیه روز دانشجو

خرید هدیه برای روز دانشجو بهانه‌ای برای شاد کردن و تقویت روحیه آینده سازان این سرزمین است. هدایای روز دانشجو حتی اگر یک تندیس میناکاری ساده باشد یادگار با ارزشی برای دانشجویان است.

بهتر آنکه هدیه‌ای درخور مقام دانشجو و جایگاه دانشگاه تدارک دیده شود تا ارزش آن برای همگان آشکار بوده و تا سالهای سال ماندگار باشد. در چنین مواردی انتخاب صنایع دستی یک انتخاب هوشمندانه و ایده‌آل است.

آثار صنایع دستی در کنار ارزش مادی و هنری، حامل پیام فرهنگی و معنوی نیز هستند. ضمن اینکه با خرید آثار صنایع دستی از فرهنگ و هنر اصیل ایرانی و هنرمندان زحمتکش این عرصه نیز حمایت می‌شود.

 

منبع : چی کادو  chikadoo.ir

Posted in هدیه

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *