فهرست بستن

راهنمای بهترین هدیه برای پدربزرگ ها

هدیه برای پدربزرگ
5/5 - (4 امتیاز)

کادو برای پدربزرگ

کادو برای پدربزرگ ها می تواند جنبه احساسی بیشتری نسبت به افراد جوان تر داشته باشد. حتما شنیده اید که پدربزرگ ها نعمت و برکت یک خانواده هستند (البته مادربزرگ ها هم همینطور هستند اما در اینجا صرفا در خصوص پدربزرگ ها صحبت می کنیم)، هدیه دادن هم از زمان های بسیار دور یک رسم نیکو و پسندیده بین ما ایرانیان بوده که بعدا به سراسر جهان منتقل شد.خرید هدیه برای مادربزرگ و کادو برای پدربزرگ ها کاری صحیح و دوست داشتنی می باشد. همیشه در مواقع عید ما از پدربزرگ ها کادو می گرفتیم و یجورایی چشم انتظار بودیم و برای آن لحظه شماری می کردیم.

هدیه برای پدربزرگ
هدیه برای پدربزرگ

هدیه روز پدر برای پدربزرگ ها

هدیه روز پدر برای پدربزرگ ها باید از محصولات مورد نیازشان انتخاب گردد. الان نوبت ماست که با خرید بهترین هدیه برای پدربزرگمان آنها را شاد و خوشحال کنیم. قبل از هر چیز باید به این نکته دقت کنید که لزوما بهترین کادو گران قیمت ترین آنها نیست بلکه هدیه ای است که کاربردی باشد و نیاز آنها را برطرف کند و در عین حال ارزشمند نیز باشد. هدیه روز پدر و مادر از جمله مهمترین کادوهای سالیانه است که باید به هیچ وجه فراموش نگردد. ما به شما کمک می کنیم تا به این سوالتان که کادو چی بخرم پاسخ دهیم و بهترین پیشنهادات را برای هدیه پدربزرگ ها انتخاب کنید.

بهترین ایده های خرید هدیه برای پدربزرگ ها

هدیه برای پدربزرگ ها باید متناسب با نیاز آنها، سلیقه و و متناسب با سن آنان باشد در غیر این صورت شاید نتوانند چندان از آن استفاده کنند. به همین دلیل چه قصد داشته باشید هدیه تولد برای پدربزرگ بخرید و چه کادو برای خوشحال کردن آنها بهتر است که چنین دیدگاهی داشته باشید.

ماساژور پا
پدربزرگ ها در سنین بالا با مشکلاتی مثل درد پا در مفاصل و عضلات روبرو می شوند پس یکی از بهترین هدایا برای پدربزرگ ها خرید ماساژور پاست. ماساژورهای پا با بهبود گردش خون و تسکین درد کمک می کنند تا اوقات خیلی بهتری را سپری کنند.
لوازم باغبانی حرفه ای
اگر خانه پدربزرگ شما باغچه دارد یا در حیاطشان باغ داشته باشند یکی از کارهایی که پدربزرگ ها برای مشغول کردن خودشان انجام می دهند، هرس کردن درختان، بیل زدن خاک باغچه و کارهای مشابه است. پس با خرید لوازم و وسایل باغبانی آنها را خوشحال کنید.

 

هدیه برای پدربزرگ
هدیه برای پدربزرگ

کفش طبی
ایده کاربردی بعدی کادو برای پدربزرگ ها، کفش طبی است. کفش های طبی حتی در سنین کمتر هم لازم هستند تا از فشار زیاد به ستون فقرات جلوگیری کنند و جلوی بسیاری از دردها در ناحیه کمر و لگن را بگیرند. شما می توانید با خرید کفش طبی با کیفیت بهترین هدیه را به پدربزرگ خودتان کادو بدهید. برای اینکه هدیه خودتان را ارزشمندتر نشان دهید توصیه می کنیم انواع جعبه کادو و هدیه را هم ببینید و بهترین گزینه را انتخاب کنید.
ماساژور گردن
یکی دیگر از مشکلات رایج در سنین بالا درد در ناحیه گردن و بروز مشکلاتی مثل آرتروز است. با خرید یک ماساژور حرفه ای و با کیفیت بهترین کادوی روز پدر برای پدربزرگ را هدیه خواهید داد. این ماساژورها قابل حمل هستند و هر جا که نیاز داشته باشند می توانند استفاده کنند.

ساعت کلاسیک
پدربزرگ ها همیشه عاشق ساعت های کلاسیک هستند و شاید چندان طرفدار ساعت های هوشمند نباشند. ساعت های کلاسیک هنوز هم یک هدیه لاکچری و لوکس هستند و بین نسل جوان هم محبوبیت زیادی دارند. با خرید ساعت کلاسیک برحسب میزان بودجه ای که دارید بهترین هدیه برای پدربزرگتان تهیه کنید. ساعت کلاسیک حتی به عنوان هدیه روز پدر هم برای پدربزرگ ها مناسب است.


تصفیه کننده هوا
کیفیت هوایی که در خانه گردش پیدا می کند برای سلامتی بسیار مهم است که اهمیت این موضوع در سنین بالا بسیار بیشتر می شود. بهترین روش برای اینکه هوای با کیفیت در خانه برای پدربزرگ ها فراهم کنید خرید یک دستگاه تصفیه کننده هواست. بسته به میزان استفاده و متراژی که دارید باید دستگاه مناسب بخرید. خرید دستگاه تصفیه کننده هوا مخصوصا برای پدربزرگ هایی که حساسیت به گر و غبار آلودگی دارند هدیه خیلی ارزشمندی است. توصیه می کنیم مدل های سایلنت بخرید تا سر و صدای کار کردن دستگاه اذیت کننده نباشد.

وسایل تفریح و سرگرمی مناسب سنین بالا
وسایل تفریح و سرگرمی برای سنین بالا که پدربزرگ ها هم علاقه زیادی دارند ایده جالبی به نظر می رسد. مثلا می توانید تخته نرد، شطرنج و مشابه آن را به عنوان هدیه تولد پدربزرگتان بخرید. اگر نحوه کادو پیچیدن را بلد نیستید حتما مطلبی که در این خصوص منتشر شده را مطالعه کنید تا ایده بگیرید.
عطر و ادکلن مناسب
پیشنهاد بعدی ما برای خرید هدیه برای پدربزرگ ها، عطر و ادکلن است. عطر و ادکلن برای پدربزرگ ها و سنین بالا خاص است و باید حتما فروشنده را در جریان بگذارید. توصیه اکید می کنیم که اگر از سلیقه پدربزرگتان اطلاع ندارید حتما او را هم با خودتان ببرید. البته مطمئن باشید که به استفاده از عطر و ادکلن علاقه داشته باشند.

هدیه برای پدربزرگ
هدیه برای پدربزرگ

عینک
هدیه کاربردی بعدی برای پدربزرگ ها، خرید عینک است. در سنین بالا چشم ها با بیماری هایی مثل آب مروارید، پیر چشمی، آستیگمات و غیره مواجه می شوند و بینایی را تا حد زیادی تحت الشعاع قرار می دهند. بنابراین با خرید عینک مناسب پدربزرگتان را خیلی خوشحال خواهید کرد. معمولا پدربزرگ ها عینک مطالعه و کاری مجزا دارند در این صورت باید دو هدیه تهیه کنید.
رادیو جیبی
پدربزرگ ها از نسلی هستند که اخبار را با رادیو گوش می دادند، روی صندلی می نشستند و در کنار کارها به رادیو هم گوش می دادند. با آوازهای رادیو آرامش می گرفتند و خلاصه یک همدم برای آنها بوده و حتی در دنیای مدرن امروزی هم کماکان ارزش خود را حفظ کرده است. پس با خرید یک رادیو جیبی دوباره آنها را به زمان های گذشته ببرید و بهترین کادو نوستالژی را برای آنها بخرید.

عصای طبی
پدربزرگ های ما برای اینکه راحتتر راه بروند و نیاز به همراهی کسی نداشته باشند باید عصا دست بگیرند. عصاهای امروزی پیشرفته تر شده اند و کاملا طبی هستند. پس بهترین کادو برای پدربزرگ ها خرید یک عصای طبی همه کاره است که آنها را از همراهی دائمی یک نفر در کنار آنها حداقل برای راه رفتن و قدم برداشتن بی نیاز می کند.
صندلی تاشو مسافرتی
سفر رفتن و طبیعت گردی در محیط های هموار نه تنها برای ما که جوان هستیم بلکه برای افراد سالخورده و مسن هم واجب است. اما همین پیاده روی و مسافرت ساده نیاز به یکسری وسایل حداقلی دارد مثل صندلی های مسافرتی تاشو برای پدربزرگ های ما تا به راحتی بتوانند استراحت کنند و انرژی بگیرند. پس صندلی با کیفیت و جنس عالی بخرید.

انگشتر با سنگ های زینتی
انگشتر با سنگ های زینتی مثل عقیق علاوه بر خواص درمانی که برای پدربزرگ ها مناسب است، زیبایی خاصی هم دارند و تا حدی هم برای آنها وقار و سنگینی و متانت می آورد. با خرید انگشترهای زینتی و نفیس می توانید حسابی آنها را خوشحال کنید.
تشک های طبی
اگر پدربزرگ ها شما مجبور است که چندین ساعت در طول روز استراحت کند و روی تخت دراز بکشد حتما مطمئن شوید که تشک طبی داشته باشند تا دچار زخم بستر و مشکلات دیگر نشوند. پس بهترین ایده هدیه برای پدربزرگ می تواند خرید تشک طبی درجه یک و مرغوب با گارانتی اصیل باشد.

کادو برای تولد پدربزرگ

سفارش کادو برای تولد پدربزرگ و مادر بزرگ های عزیز به روحیه آنها شادابی بیشتری خواهد داد. خرید هدیه برای پدربزرگ امری کاملا پسندیده و زیباست اما به شرطی که بدانید دقیقا چه احتیاجات و نیازهایی دارند و در کنار کادوپیچی درست و اصولی، متن برای هدیه انتخاب کنید تا بتوانید حسابی آنها را خوشحال کنید. ما تلاش کردیم بهترین ایده ها را که با بودجه های مختلف هم تناسب دارند پیشنهاد کنیم.

 

منبع : چی کادو  chikadoo.ir

Posted in هدیه

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *