فهرست بستن

هدیه روز معلم زن و مرد با پیشنهاد قیمت مناسب ویژه

هدیه روز معلم
5/5 - (7 امتیاز)

کادو روز معلم

هدیه و کادو روز معلم زن و مرد به شکل آماده و دیجیتال، هزینه شخصی و دست ساز موجود هستند که برای هر کدام باید به سلیقه و نوع مخاطب خود دقت نمایید.هدیه روز معلم ارزان قیمت و نفیس را از سایت فروشگاه مشاهده نمائید.

دوازده اردیبهشت هر سال به یکی از مهمترین مناسبت ها یعنی روز معلم می رسیم که در رشد و تعالی ما با کمترین چشم داشت تلاش زیادی کرده اند.

معلمین انسان های شریفی هستند که به ما آموختند با فراگیری علم و بکارگیری در راه درست می توان هم به درآمد رسید و هم شرافت داشت. با خرید هدیه برای استاد یا معلم می توانید بخش کوچکی از زحمات ایشان را جبران کنید.

 

هدیه روز معلم
هدیه روز معلم

هدیه برای روز معلم

معلمانی که با وجود تمامی مشغله ها و مشکلات زندگی لبخند را به لبان ما هدیه دادند و چه بسا در مواقع حساس با راهنمایی و مشورت های خود چراغ راه ما شدند تا آینده ای بهتر داشته باشیم.

بنابراین همه دانش آموزان و دانشجویان برای روز 12 اردیبهشت به فکر خرید بهترین هدیه معلم هستند تا از طریق آن بفهمانند سعی کرده اند زحمات معلمین و اساتید خود را هر چند به اندک و بسیار ناقابل سپاس گفته باشند.

هر سال وقتی به روز معلم نزدیک می شویم این سوال پیش می آید که چه هدیه ای برای روز معلم مناسب است. در این مطلب قصد داریم بهترین ایده ها را برای خرید هدایا و کادوهای روز معلم پیشنهاد دهیم.

کادو روز دانش آموز، روز معلم و روز استاد را باید بگونه ایی انتخاب کرد که در شان افراد فرهنگی باشد.

بهترین هدیه روز معلم مرد و زن

هدیه روز معلم چی بخرم؟ هدیه ای که می توانید برای روز معلم خریداری کنید را می توان در دسته هدایای کاربردی یا تزییناتی قرار داد. از لحاظ قیمتی هم می توانید از هدایای ساده که قیمت ارزانی دارند تا هدایای لوکس و لاکچری خریداری کنید.

در ادامه ما لیستی از بهترین هدیه های روز معلم را آماده کرده ایم تا برای این روز مهم ایده داشته باشید.

 

هدیه روز معلم
هدیه روز معلم

خرید اینترنتی هدیه روز معلم

خرید اینترنتی هدیه روز معلم

 

 • کیف های اختصاصی
  اگر فکر می کنید معلم شما هر چیزی که فکر می کنید را دارد و تقریبا نیازی به هدایایی که در ذهنتان می گذرد ندارد، می توانید کیفی خریداری کنید

که بتوانید روی آن عکس معلم یا استاد خود را قرار داده و بر روی آن جمله یا عبارت ویژه ای هم چاپ کنید. با این کار هم هدیه ای کاربردی به معلم خود کادو داده اید هم اینکه هزینه زیادی نپرداخته اید.

 • لیوان های مسافرتی با طرح اختصاصی
  گزینه بعدی پیشنهادی ما برای هدیه روز معلم، لیوان های مسافرتی با طرح و رنگ های مختلف هستند. شما می توانید از شرکت های چاپ بخواهید عکس، طرح و نوشته مدنظرتان را بر روی این لیوان ها چاپ کنند تا خاص و ویژه به نظر برسد.

این هدیه نه تنها کاربردی و ماندگار است بلکه هزینه معقولی هم دارد و همه شما می توانید برای هدیه دادن به معلمین استفاده کنید.

بهترین هدیه برای معلم چیست؟

بهترین هدیه برای معلم چیست و چگونه می توان آن را تهیه کرد؟

 • شمع های فانتزی و تزیینی
  هدیه برای روز معلم باید متفاوت باشد و از ایده های کلیشه ای خارج شوید. شمع های فانتزی و تزیینی برای معلمینی که عادت دارند در اوقات فراغت خود مطالعه کنند

و برای مطالعه از نور کم استفاده می کنند گزینه بسیار مناسبی است. این شمع ها جای کمی هم می گیرند و می توان در هر جایی استفاده کرد. برای این شمع ها توصیه می کنیم متن و عکس یادگاری بچسبانید تا ارزش بیشتری پیدا کنند.

 • جواهرات اختصاصی
  اگر به دنبال هدیه روز معلم لاکچری هستید فقط به جواهرات فکر کنید. جواهرات تنوع بالایی دارند و شما می توانید از بین طلا و نقره و صنایع دستی که در زمینه جواهرات هستند مورد مناسب را انتخاب کنید.

اما نکته اینجاست که بهترین گزینه برای خرید جواهرات به عنوان کادو روز معلم، جواهراتی مثل گردن بند، مچ بند و دست بندهایی هستند که با اسم معلم یا استاد شما ساخته شده باشند یا به نحوی یادآور این روز مهم هستند.

هدیه روز معلم
هدیه روز معلم

هدیه خوب برای روز معلم

هدیه خوب برای روز معلم

 

 • پیراهن با طرح چاپی روز معلم
  بهترین هدیه روز معلم می تواند یک پیراهن ساده سفید رنگی باشد که شما بر روی آن عکس معلم یا استاد خود را بر روی آن چاپ کرده اید یا اینکه عبارت و نوشته ای مرتبط با حوزه ای که معلم شما در آن تدریس می کند بر روی آن چاپ کنید.

پیراهن با طرح چاپی بهترین هدیه روز معلم ارزان قیمت هم محسوب می شود.

 • کتاب
  معلمین از اقشار فرهنگی، کتاب خوان و با مطالعه جانبی زیاد هستند و برخی از معلمین و اساتید شما عاشق کتابخوانی در حوزه های متفرقه بوده و از این هدایا بسیار استقبال می کنند.

شما می توانید با شناسایی دقیق حوزه ای که معلم یا استاد شما به آن علاقه دارد، بهترین و معروف ترین کتاب را خریداری کنید. بنابراین با خرید کتاب بهترین هدیه ی روز معلم را تهیه می کنید

و اگر هم نمی دانید چطوری کادو پیچ کنید، نحوه کادو پیچیدن را قبلا به طور کامل و تصویری آموزش داده ایم. کتاب از جمله هدایایی است که جنسیت خاصی ندارد و شما می توانید هم به عنوان هدیه روز معلم مرد و هم زن کادو دهید.

 

 • کارت هدیه
  هدیه شیک برای روز معلم کارت هدیه است. کارت هدیه از نظر ما بهترین هدیه برای روز معلم خانم و آقاست چون هم مبلغی که قصد دارید هزینه کنید

کاملا در اختیار شماست و دوم اینکه معلم یا استاد شما می تواند بسته به سلیقه و نیاز خود خرج کند. حمل و نقل راحتی دارد و معلم شما برای اینکه با خود حمل کند به دردسر نمی افتد و هم اینکه واقعا شیک و درجه یک است.

هدیه برای معلم زن (هدیه برای معلم خانم)

هدیه برای معلم زن (هدیه برای معلم خانم)

 

 • تندیس های صنایع دستی
  اگر مدیر مدرسه یا آموزشگاه یا مسئول آموزش یک دانشکده هستید و به این فکر هستید که روز معلم چی هدیه بدهیم که کاملا درخور و شایسته باشد

و از طرفی با توجه به تعداد زیاد معلمین و اساتید هزینه خیلی سنگینی نداشته باشد، ما به شما تندیس های مناسبتی را پیشنهاد می کنیم که از بهترین نمونه های انواع هدایای تبلیغاتی است.

علاوه بر اینکه شما می توانید تندیس روز معلم را همراه با صنایع دستی دلخواه خود خریداری کنید که قیمت مناسبی هم دارد، امکان حک کردن نام مدرسه یا دانشگاه و جمله سفارشی وجود دارد تا ماندگاری بالایی داشته باشد و از طرفی هم تبلیغ کرده باشید.

 

 • جعبه خوراکی
  اگر به فکر خرید هدیه شیک برای روز معلم هستید و نمی خواهید مثل خیلی از افراد فقط به فکر تهیه یکسری وسایل و اشیای خاص باشید ما جعبه خوراکی را پیشنهاد می کنیم.

جعبه خوراکی را می توانید به عنوان هدیه روز معلم زن سفارشی سازی شده انتخاب کنید یا اینکه آجیل و میوه خشک تهیه کنید که به عنوان هدیه روز معلم و استاد زن و مرد کاربرد دارد.

این هدیه بسیار شیک و لاکچری است و خیلی از معلمین هم از آن استقبال می کنند.

 

 • خودنویس و روان نویس
  خودنویس و روان نویس بهترین هدیه روز معلم مرد است هر چند خریدن آن برای معلمین و اساتید خانم هم ایرادی ندارد اما اکثرا برای مردان تهیه می کنند.

خودنویس و روان نویس همیشه جزو هدایای تبلیغاتی بوده و امروزه هم مدارس و دانشگاه ها به عنوان هدیه به مناسب روز معلم به همراه سایر وسایل در داخل یک پک کادو می دهند.

هدیه روز معلم
هدیه روز معلم

هدیه روز معلم ارزان قیمت

هدیه روز معلم ارزان قیمت

 

 • صنایع دستی اصفهان
  اگر به دنبال شیک ترین و بهترین هدیه برای روز معلم خانم هستید، چه چیزی بهتر از یکسری ظروف و وسایل دکوری دست ساز مثل صنایع دستی که نه تنها بسیار زیبا هستند

بلکه جزو هدایای لاکچری و فاخر به شمار می روند. ظروف صنایع دستی مسی، خاتم کاری، میناکاری و حتی قلمزنی شده هدیه ویژه روز معلم شما برای دبیران خانم است.

ظروف صنایع دستی فاخر و با کیفیت گران قیمت بوده و لوکس محسوب می شوند بنابراین می توانید برای خرید ست کامل این دسته از ظروف مثل ست پذیرایی، گروهی خریداری کنید.

 

 • نقاشی روی سفال
  برای اینکه بهترین کادو روز معلم دست ساز را تهیه کنید توصیه ما هدایایی مثل نقاشی روی سفال است. گاهی اوقات ما برای خرید هدیه روز معلم به دنبال تهیه چیزی از بیرون هستیم

در حالی که اگر خودتان توانایی یا استعداد خاصی دارید و از آن استفاده کنید اثربخشی و ارزش بسیار بیشتری خواهد داشت. پس اگر مهارت در نقاشی دارید روی سفال نقاشی کنید یا یک تابلو هنری بکشید و به عنوان زیباترین هدیه برای معلم کادو دهید.

 

 • پاوربانک
  بهترین کادو برای معلم هدیه ای است که کاربردی باشد و یکی از دغدغه های آنها را پوشش دهد. برخی از معملین و اساتید پاوربانک را خیلی می پسندند چون همه ما در طول روز از گوشی زیاد استفاده می کنیم

و برای اینکه همیشه شارژ داشته باشیم مخصوصا موقع سفر پاوربانک خیلی کمک کننده است. اگر خرید پاوربانک برای شما هزینه بردار است می توانید به شکل گروهی تهیه کنید.

کارت هدیه معلم

کارت هدیه معلم

 

 • عطر و ادکلن
  اگر به فکر هدیه ویژه روز معلم هستید، عطر و ادکلن هم گزینه خوبی است اما کمتر کسی به فکر خرید عطر و ادکلن برای روز معلم است بجز کسانی که با سلیقه معلم یا استاد خود آشنایی دارند و می دانند از کدام عطر و برند استفاده می کنند.این کادو برای معلم زن و مرد مشترک است.

 

 • کادو روز معلم دست ساز
  کادو روز معلم دست ساز مخصصوصا برای کسانی که در مقطع دبستان هستند بسیار قشنگ و زیباست. ایده هدیه روز معلم چرا با مهارت و توانایی های خود شما نباشد و یک هدیه دست ساز به معلم خود هدیه ندهید.

کادوهای دست ساز طیف وسیعی از هدایا را شامل می شوند بنابراین دستتان کاملا باز است.

 

 • ساعت مچی
  ایده بعدی که پیشنهاد می کنیم خرید ساعت مچی است برای کسانی که به فکر گزینه های لوکس و لاکچری و یک هدیه شیک برای روز معلم هستند.

ساعت مچی می تواند زنانه و مردانه، کلاسیک و یا هوشمند باشد. با توجه به اینکه ساعت مچی مرغوب و با کیفیت هزینه نسبتا بالایی دارد توصیه می کنیم این نوع هدیه را گروهی تهیه کنید.

پک هدیه روز معلم

پک هدیه روز معلم

 

 • محصولات چرمی
  برای خرید هدیه روز معلم می توانید محصولاتی را انتخاب کنید که ماندگاری بالایی دارند و در ساختار آنها از چرم استفاده شده باشد. محصولات چرمی مثل کیف پول، چمربند، کفش و غیره هستند. محصولات چرمی بهترین ایده کادو روز معلم هستند.

 

 • چادر، مقنعه، روسری یا مانتو
  بعضی وسایل خاص مثل چادر، مقنعه، روسری و یا مانتو قطعا هدیه مناسب روز معلم خانم هستند. از طرفی اگر به فکر تهیه هدیه روز معلم قیمت مناسب هستید، بهترین پکیج هدیه ای، البسه ای است که خانم ها از آن زیاد استفاده می کنند.

هدیه روز معلم چی بخرم

برای خرید کادو روز معلم خانم و آقا توصیه ما این است که به وب سایتی معتبر مراجعه کنید تا هم نسبت به کیفیت محصولات و ارسال فوری آنها اطمینان داشته باشید

و هم تنوع بالا به شما کمک کند بسته به تیپ شخصیتی هر دبیر یا معلم جداگانه کادو مناسب تهیه کنید. برای خرید ایترنتی هدیه روز معلم شما می توانید از طریق چیکادو اقدام کنید تا هدیه مدنظرتان را با بهترین قیمت و کیفیت تهیه نمایید.

 

هدیه روز معلم از طرف دولت

هدیه روز معلم از طرف دولت به شکل نقدی و کالاهای مورد نیاز تهیه می گردد. البته بایستی کمیت و کیفیت هدایا با توجه به شان معلمان بهبود داده شود.

اگر به فکر هدیه روز معلم خانم و آقا هستید ولی شناخت کافی در این زمینه ندارید و نمی خواهید درگیر هدایای کلیشه ای شوید این مطلب برای شماست.

در اینجا تلاش کردیم کلیه هدایا و کادوهای مناسب روز معلم برای زن و مرد را معرفی کنیم تا از چند روز قبل ایده های خوبی داشته باشید و بتوانید هر چه سریعتر تهیه کنید.

 

متن روی کارت هدیه معلم

متن روی کارت هدیه معلم

 

هدیه برای معلم ریاضی و هدیه برای معلم ورزش

هدیه برای معلم ریاضی و هدیه برای معلم ورزش تفاوت آنچنانی ندارد و مهم آن است که به یاد این بزرگواران باشیم.

 

هدیه بازنشستگی معلم

هدیه بازنشستگی معلم

 

منبع : چی کادو  chikadoo.ir

Posted in هدیه

مطالب مرتبط

2 Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *