فهرست بستن

تندیس جا قلمی میناکاری اصفهان

تندیس جا قلمی میناکاری
5/5 - (1 امتیاز)

قیمت تندیس جا قلمی میناکاری اصفهان

از آنجایی که تندیس های صنایع دستی به میز کار جلوه خاصی می دهند تصمیم گرفتیم که با تعبیه کردن یک جا قلمی بر روی این تندیس آن را کاربردی کنیم.تلفیق هنر دست میناکاری در کنار هنر برش لیزر چوب زیبایی چشم نوازی به این تندیس داده است. قیمت تندیس جا قلمی میناکاری اصفهان به عنوان هدیه نفیس صنایع دستی ارزان و ثبت سفارش انواع تندیس های میناکاری شده از طریق سایت بآسانی انجام می گردد.

شناسه محصول: 901449

مشاهده قیمت

تندیس جا قلمی میناکاری

خرید تندیس جا قلمی میناکاری اصفهان

این تندیس زیبا برای مراسمات مختلف به عنوان هدیه تبلیغاتی انتخاب می شود و مدت هاست که فرهنگ استفاده از صنایع دستی به جای کالاهای وارداتی بی کیفیت به عنوان هدیه، اصالت و اعتبار برند ها را بیشتر کرده است و سازمان های به نام برای مناسبت های مختلف به دنبال خرید هدایای صنایع دستی هستند. خرید تندیس جا قلمی میناکاری اصفهان از هر کجای کشور عزیزمان در کسری از ثانیه بصورت اینترنتی قابل انجام است.

تندیس جا قلمی میناکاری

هدیه تندیس جا قلمی میناکاری اصفهان

جنس این تندیس از فیبرهای نازک چوبی است که توسط دستگاه لیزر به صورتی خاص برش خورده اند.بشقاب میناکاری که در قسمت بالایی این تندیس چسبانده شده قطر 10 سانتی متری دارد.در قسمت پایه تندیس می توانید متناسب با فضای 15 سانتی متری، لوگو، شعار برندتان و یا یک جمله زیبا را حکاکی کنید. هدیه تندیس جا قلمی میناکاری اصفهان گزینه مناسبی برای تجلیل از پرسنل شرکت ها و سازمان ها می باشد.

تندیس جا قلمی میناکاری

استفاده از صنایع دستی به عنوان هدایای تبلیغاتی علاوه بر زیبایی منجر به ترویج فرهنگ و هنر ایرانی شده و رونق بیشتر اقتصادی را به همراه دارد.از آن گذشته اگر در جایگاه یک سازمان و یا شرکت هستید و صنایع دستی را به عنوان هدایای تبلیغاتی انتخاب کنید، اصالت و اعتبار برندتان را بیشتر می کنید و تا مدت های زیاد ماندگار خواهید ماند.

تندیس جا قلمی میناکاری

 

منبع : چی کادو  chikadoo.ir

Posted in تندیس

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *