فهرست بستن

تندیس مس و پرداز طرح سپاس

تندیس مس و پرداز طرح سپاس
5/5 - (1 امتیاز)

قیمت تندیس مس و پرداز طرح سپاس

به دلیل محبوبیت تندیس سپاس و بیشترین تعداد سفارش این محصول برای همایش ها و سمینارهای مختلف تصمیم گرفتیم که تنوع بیشتری ایجاد کنیم و گلدان های متفاوتی را در این تندیس مس و پرداز جا گذاری کنیم.نقاشی بر روی مس یکی از پر طرفدار ترین نقش های صنایع دستی است که از ارزش مادی بالایی برخوردار است، همچنین به دلیل زحمتی که برای ساخت این صنایع کشیده می شود ارزش معنوی و فرهنگی بالایی دارد.برآورد قیمت تندیس مس و پرداز طرح سپاس با توجه به کیفیت گلدان مس و نقاشی چسبانده شده بر روی آن در نظر گرفته شده است.

شناسه محصول: 901541

مشاهده قیمت

تندیس مس و پرداز طرح سپاس

 

خرید تندیس مس و پرداز طرح سپاس

جنس بدنه این تندیس از فیبرهای نازک چوبی است که با دقت بالایی توسط دستگاه لیزر برش خورده اند. ارتفاع این تندیس 33 سانتی متر است و عرض آن حدود 17 سانتی متر می باشد.گلدان مسی مرغوب به کار برده شده درون این تندیس ارتفاع 16 سانتی متری دارد و نقاشی پرداز بر روی آن توسط دستان هنرمدان به زیبایی کشیده شده است. خرید تندیس مس و پرداز طرح سپاس از طرف ارگان های دولتی و خصوصی بصورت عمده و تکی در هر تیراژی امکان پذیر است.

تندیس مس و پرداز طرح سپاس

هدیه تندیس مس و پرداز طرح سپاس

در قسمت پایه تندیس نیز می توانید لوگو، شعار برندتان و یا یک جمله اختصاصی حکاکی کنید.اگر جزو سازمان ها و یا شرکت های معتبری هستید که هر ساله برای مناسبت های مختلف هدایای تبلیغاتی تهیه می کنید، یک بار رویه خود را عوض کرده و به جای خرید محصولات بی کیفیت وارداتی از صنایع دستی ایرانی استفاده کنید. هدیه تندیس مس و پرداز طرح سپاس یکی از ارزشمند ترین هدایای سازمانی، شرکتی بشمار می رود.

تندیس مس و پرداز طرح سپاس

 

با این کار علاوه بر اینکه برندتان اعتبار بیشتری پیدا می کند و جزو برندهای اصیل شناخته می شوید، هنر و فرهنگ ایرانی را نیز زنده نگه داشته اید.

تندیس مس و پرداز طرح سپاس

 

منبع : چی کادو  chikadoo.ir

Posted in تندیس

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *