فهرست بستن

تندیس میناکاری طرح سپاس

تندیس میناکاری طرح سپاس
5/5 - (1 امتیاز)

قیمت تندیس میناکاری طرح سپاس

تندیس طرح سپاس یکی از محبوب ترین تندیس های همایشی است. بیشترین تعداد سفارش از این تندیس گلدان میناکاری را برای شهر تهران و سمینارهای مهم داشته ایم.زیبایی نقاشی اسلیمی گلدان های میناکاری بر کسی پوشیده نیست و از سر تا سر دنیا به این هنر دست علاقه دارند، این گلدان در کنار طرح زیبای چوب بسیار زیبا و منحصر به فرد خواهد شد. قیمت تندیس میناکاری طرح سپاس با توجه به کیفیت گلدان استفاده شده برای آن می تواند متغییر باشد.

شناسه محصول: 901542

مشاهده قیمت

تندیس میناکاری طرح سپاس

خرید تندیس میناکاری طرح سپاس

اگر به دنبال هدایای تبلیغاتی هستید که در مراسمات مختلف به مشتریان، همکاران، پرسنل پر تلاش و یا مهمانان خاص تقدیم کنید، این تندیس بیش از اینکه زیبا باشد اصالت و اعتبار برند شما را نشان می دهد.جنس این تندیس از فیبرهای نازک چوبی است که توسط لیزر به دقت برش خورده است. ارتفاع این تندیس 3 سانتی متر می باشد و عرض آن 16 سانتی متر است. خرید تندیس میناکاری طرح سپاس بعنوان انواع هدایای تبلیغاتی سازمانی پیشنهاد می گردد.

تندیس میناکاری طرح سپاس

هدیه تندیس میناکاری طرح سپاس

گلدان میناکاری شده که میان این تندیس قرار گرفته ارتفاع 16 سانتی متری دارد. با توجه به اینکه این گلدان ها توسط دستان هنرمندان برجسته این حوزه کشیده شده است، طرح های مختلفی دارد.در قسمت پایه تندیس فضای 14 سانتی متری در اختیار دارید که می توانید سفارش دهید تا شعار برندتان، لوگو و یا یک جمله اختصاصی را بر روی پلاک های طلایی حکاکی کنیم و در این قسمت بچسبانیم. هدیه تندیس میناکاری طرح سپاس را می توانید با قیمت ارزان برای همایش های مختلف سازمانی استفاده کنید.

تندیس میناکاری طرح سپاس

 

تندیس میناکاری طرح سپاس

 

منبع : چی کادو  chikadoo.ir

Posted in تندیس

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *