فهرست بستن

تندیس جاقلمی میناکاری طرح معلم

jaghalami moalem1
5/5 - (1 امتیاز)

قیمت تندیس جاقلمی میناکاری طرح معلم

تندیس های جا قلمی از پر طرفدار ترین تندیس های مجموعه ما می باشند. این تندیس ها علاوه بر زیبایی کاربردی نیز هستند و به همین خاطر محبوب شده اند.قیمت مناسب تندیس جا قلمی یکی دیگر از دلایل محبوبیت این تندیس به شمار می رود. هدیه روز معلم می تواند قیمت گرانی نداشته و البته ظاهر زیبا و بیادماندنی داشته باشد. با هزینه ای اندک می توانید محصولی شیک و کاربردی به عنوان هدیه تبلیغاتی تهیه کنید. قیمت تندیس جاقلمی میناکاری طرح معلم برای هدیه روز معلم مناسب در نظر گرفته شده است.

شناسه محصول: 901548

مشاهده قیمت

تندیس جاقلمی میناکاری طرح معلم

خرید تندیس جاقلمی میناکاری طرح معلم

تلفیق هنر مینا کاری سنتی و هنر برش چوب مدرن یک تضاد زیبا ایجاد کرده که می تواند جلوه زیبایی به میز تحریر یا میز کار شما بدهد.جنس تندیس جاقلمی از فیبرهای نازک چوبی است که توسط دستگاه لیزر برش خورده اند. برای زیبایی بیشتر این تندیس، یک مولتی طلایی رنگ برش خورده بر روی این تندیس چسبانده شده. خرید تندیس جاقلمی میناکاری طرح معلم بصورت آنلاین و از طریق سایت فروشگاه صنایع دستی اصفهان براحتی انجام می گردد.

تندیس جاقلمی میناکاری طرح معلم

هدیه تندیس جاقلمی میناکاری طرح معلم

ارتفاع این تندیس 29 سانتی متر و عرض آن 14 سانتی متر می باشد. یک بشقاب میناکاری شده با قطر 10 سانتی متری در مرکز این تندیس چسبانده شده و زیبایی آن را دوچندان کرده است.بر روی این تندیس یک جا قلمی طلایی رنگ تعبیه شده که شما می توانید حتی این تندیس را بدون جاقلمی نیز سفارش دهید. هدیه تندیس جاقلمی میناکاری طرح معلم را می توانید بصورت کلی و جزعی سفارش داده و برای سازمان خود سفارشی سازی نمائید.

تندیس جاقلمی میناکاری طرح معلم

بسیاری از شرکت ها و سازمان ها به این درک رسیده اند که اگر از صنایع دستی کشور خودمان به جای کالاهای وارداتی بی کیفیت برای هدیه تبلیغاتی استفاده کنند، اصالت و اعتبار برند خودشان را بیشتر می کنند.

تندیس جاقلمی میناکاری طرح معلم

 

 

منبع : چی کادو  chikadoo.ir

Posted in تندیس

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *