فهرست بستن

تندیس میناکاری طرح ستایش

تندیس میناکاری طرح ستایش
5/5 - (2 امتیاز)

قیمت تندیس میناکاری طرح ستایش

تندیس میناکاری طرح ستایش یکی از مناسب ترین هدایای سازمانی مجموعه ما می باشد چرا که قیمت مناسب این تندیس و طراحی زیبای آن مورد پسند اکثر مشتریان بوده است.مزین شدن این تندیس به آیه شریفه وان یکاد آن را در دسته محصولات مذهبی مجموعه قرار داده است اما هیچ محدودیتی وجود ندارد و شما می توانید سفارش دهید که متن دلخواه تان در این قسمت حکاکی شود. هدیه تندیس میناکاری شده را می توانید در هر مناسبتی با هر تیراژی سفارش داده و استفاده نمائید.

شناسه محصول: 901569

مشاهده قیمت

تندیس میناکاری طرح ستایش

خرید تندیس میناکاری طرح ستایش

با توجه به زحمتی که برای ساخت این تندیس به کار برده می شود، قیمت منصفانه ای برای آن در نظر گرفته شده و در صورت خرید عمده از تخفیفات ویژه نیز برخوردار خواهید شد.جنس این تندیس از فیبر های نازک چوبی است که توسط دستگاه لیزر برش خورده اند.در قسمت بالایی این تندیس یک بشقاب میناکاری به قطر 8 سانتی متر به صورت دقیق چسبانده شده است. به منظور خرید تندیس میناکاری طرح ستایش می توانید بصورت آنلاین در هر ساعت از شبانه روز اقدام فرمائید.

تندیس میناکاری طرح ستایش

هدیه تندیس میناکاری طرح ستایش

ارتفاع تندیس 28 سانتی متر و عرض آن 12 سانتی متر می باشد . یک تکه چوب ساده روی این تندیس قرار گرفته که آیه وان یکاد روی آن حک شده اما شما می توانید آن را سفارشی سازی کنید و متن دلخواهتان را حکاکی کنید.در قسمت پایه چوبی تندیس نیز امکان حکاکی لوگو و یا شعار برندتان بر روی پلاک های طلایی امکان پذیر است. هدیه تندیس میناکاری طرح ستایش قیمت ارزان و ظاهر شیکی دارد، از این رو برای مراسم تجلیل در همایش های مختلف پیشنهاد می گردد.

تندیس میناکاری طرح ستایش

 

تندیس میناکاری طرح ستایش

 

منبع : چی کادو  chikadoo.ir

Posted in تندیس

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *