فهرست بستن

تندیس میناکاری طرح نورا

تندیس میناکاری طرح نورا
5/5 - (1 امتیاز)

قیمت تندیس میناکاری طرح نورا

تندیس میناکاری طرح نورا با تلفیق دو رنگ زیبای چوب یک تندیس هنری و سنتی را متولد کرده است.از آنجایی که آیه شریفه وان یکاد مورد ارادت همه مسلمانان است و آنها از خواص این آیه مطلع هستند ما طراحی تندیس نورا را با این آیه تکمیل کردیم. قیمت تندیس میناکاری طرح نورا با توجه به کیفیت محصول و بشقاب میناکاری آن ارزان در نظر گرفته شده است. هدایای تبلیغاتی تندیس از جمله ارزشمند ترین محصولات کادویی هنری ارزان قیمت در اصفهان می باشند.

شناسه محصول: 901570

مشاهده قیمت

تندیس میناکاری طرح نورا
تندیس میناکاری نورا

خرید تندیس میناکاری طرح نورا

اما در نظر داشته باشید که برای سفارش عمده هیچ محدودیتی وجود ندارد و شما می توانید به جای این آیه شریفه متن دلخواه تان را در این قسمت حکاکی کنید.سادگی این تندیس زیبا آن را به یک هدیه تبلیغاتی برای انواع همایش ها و سمینارهای مهم تبدیل کرده است.جنس بدنه تندیس میناکاری از فیبرهای نازک چوبی است که به صورت مشبک توسط دستگاه لیزر برش خورده است. خرید تندیس میناکاری طرح نورا گزینه خوبی برای هدایای تبلیغاتی شرکتی و ارگانی بشمار می رود.

تندیس میناکاری طرح نورا
تندیس میناکاری نورا

هدیه تندیس میناکاری طرح نورا

ارتفاع این تندیس ۲۴ سانتی متر و قطر بشقاب میناکاری شده ۱۰ سانتی متر می باشد.سبک بودن وزن این تندیس جابجایی آن را آسان کرده است.علاوه بر قسمت مولتی طلایی رنگ تندیس شما می‌توانید در پایه آن نیز لوگو و یا شعار برندتان را حکاکی کنید. هدیه تندیس میناکاری طرح نورا از جمله محصولات مناسب برای تجلیل در همایش ها و کنفرانس ها بشمار می رود.

تندیس میناکاری طرح نورا
تندیس میناکاری نورا

اگر به دنبال هدیه ای ارزان قیمت اما با ماندگاری بالا هستید خرید این تندیس میناکاری شده انتخاب هوشمندانه‌ای خواهد بود علاوه بر آن انگیزه ای برای هنرمندان کشورمان خواهد بود تا با قدرت بیشتری در این زمینه فعالیت کنند.

تندیس میناکاری طرح نورا
تندیس میناکاری نورا

 

منبع : چی کادو  chikadoo.ir

Posted in تندیس

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *