فهرست بستن

تندیس میناکاری طرح معلم

تندیس میناکاری طرح معلم
4/5 - (3 امتیاز)

قیمت تندیس میناکاری روز معلم

موسسات آموزشی و سازمان های مختلفی برای گرامیداشت روز معلم از این تندیس زیبا سفارش می دهند.بدیهی است که ما در هر جایگاه اجتماعی که باشیم برای مناسبت های خاص از همکاران و پرسنل مان تقدیر و تشکر کنیم. قیمت تندیس میناکاری روز معلم ارزان و ظاهر آن شیک می باشد. مدارس و سازمان آموزش و پرورش هر استان می توانند این تندیس را سفارشی سازی نمایند. خرید بهترین صنایع دستی اصفهان را می توانید از طریق فروشگاه صنایع دستی چیکادو تجربه نمائید.

شناسه محصول: 901732

مشاهده قیمت

تندیس میناکاری طرح معلم
تندیس میناکاری طرح معلم

خرید تندیس میناکاری روز معلم

چقدر خوب است که این هدایا به صورت اختصاصی برای آن رویداد طراحی شده باشد و به جای اقلام وارداتی از صنایع دستی کشور خودمان استفاده کنیم.جنس تندیس از فیبرهای نازک چوبی است که با دستگاه لیزر به دقت برش خورده است. ارتفاع این تندیس ۲۴ سانتی متر و عرض آن ۱۴ سانتی متر می باشد. خرید تندیس میناکاری روز معلم برای مدارس و سازمان های آموزش و پرورش استان های کشور براحتی از طریق سایت امکان پذیر است.

تندیس میناکاری طرح معلم
تندیس میناکاری طرح معلم

هدیه تندیس میناکاری طرح معلم

واژه “معلم” به زیبایی بر روی یک تخت چوب طراحی شده و روی این فیبر های چوبی چسبانده شده است. برای اینکه زیبایی بیشتری به این تندیس ببخشیم یک بشقاب میناکاری با قطر ۸ سانتی متر به دقت در مرکز این تندیس چسبانده شده است.در قسمت پایه تندیس یک فضای ۱۴ سانتی متری در اختیار دارید و می توانید یک جمله اختصاصی ، لوگو و یا شعار برندتان را سفارش دهید تا آن را بر روی پلاک های طلایی حکاکی کنیم. هدیه تندیس میناکاری روز معلم برای تقدیر فعالیت یکساله دبیران و آموزگاران زحمتکش این مرز و بوم طراحی شده است.

تندیس میناکاری طرح معلم
تندیس میناکاری طرح معلم

خرید یک هدیه ای که بتواند جبران زحمات بی شائبه معلمان عزیز و اساتید گرانقدر باشد کار سختی است.در چند ساله اخیر بسیاری از شرکتها و سازمانها و برای همایش ها و هدایای سالیانه خود از انواع ظروف صنایع دستی استفاده می کند.خرید این هدایا علاوه بر ماندگاری ، زیبایی و چشم نوازی ، قیمت به صرفه تری نسبت به کالاهای وارداتی دارد.

تندیس میناکاری طرح معلم
تندیس میناکاری طرح معلم

 

منبع : چی کادو  chikadoo.ir

Posted in تندیس

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *