فهرست بستن

تندیس میناکاری محراب

تندیس میناکاری محراب
5/5 - (1 امتیاز)

قیمت تندیس میناکاری محراب

تندیس محراب یکی از محصولات پر فروش ما برای مراسم های مذهبی است. گلدان این تندیس با دیگر تندیس ها متفاوت است و همین موضوع آن را خاص و متمایز کرده است.تندیس گلدان میناکاری طرح محراب در مراسم های مذهبی مثل مسابقات قرآنی، مسابقات احکام، مسابقات نهج البلاغه و … به برندگان تقدیم می شود اما محدودیتی در استفاده آن وجود ندارد و شما در هر جایگاه اجتماعی که باشید می توانید این تندیس زیبا را سفارش داده و آن را شخصی سازی کنید. قیمت تندیس میناکاری محراب برای تهیه هدایای تبلیغاتی سازمانی ارزان می باشد.

شناسه محصول: 901394

مشاهده قیمت

تندیس محراب میناکاری
تندیس محراب میناکاری

خرید تندیس میناکاری محراب

جنس این تندیس از فیبرهای نازک چوبی است که توسط دستگاه لیزر به زیبایی برش خورده است و تداعی گر محراب می باشد.ارتفاع این تندیس 23 سانتی متر و عرض آن 12 سانتی متر می باشد. در میان این تندیس یک گلدان میناکاری شده 8 سانتی متری چسبانده شده و زیبایی آن را دو چندان کرده است. خرید تندیس میناکاری محراب را می توانید در کمترین زمان بصورت آنلاین تجربه نمائید.

تندیس محراب میناکاری
تندیس محراب میناکاری

هدیه تندیس میناکاری محراب

در قسمت پایه تندیس یک فضای 11 سانتی در اختیار شما قرار دارد تا سفارش دهید لوگو، شعار برندتان و یا یک جمله اختصاصی را بر روی پلاک های طلایی حکاکی کنیم و در این قسمت بچسبانیم تا ماندگاری هدیه شما بیشتر شود. معمولا از هدیه تندیس میناکاری محراب برای مناسبت های مذهبی استفاده می شود.

تندیس محراب میناکاری
تندیس محراب میناکاری

شرکت ها و موسسات مختلف دریافته اند که هدایای تبلیغاتی چقدر می تواند در ماندگاری برندشان تأثیرگذار باشد علاوه بر آن با انتخاب صنایع دستی به عنوان هدایای تبلیغاتی اصالت و اعتبار برندشان را بیشتر از قبل بالا میبرند.

تندیس محراب میناکاری
تندیس محراب میناکاری

 

منبع : چی کادو  chikadoo.ir

Posted in تندیس

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *