فهرست بستن

تندیس میناکاری محیا

تندیس میناکاری محیا
5/5 - (1 امتیاز)

قیمت تندیس میناکاری محیا

تندیس میناکاری وان یکاد یکی دیگر از هدایای تبلیغاتی سازمانی است. این تندیس جزو محبوب ترین صنایع دستی مذهبی هنری به شمار می رود.ایجاد تنوع در تندیس های میناکاری وان یکاد به شما مشتریان عزیز حق انتخاب بیشتری را میدهد. از آنجایی که تمامی مراحل تولید این محصولات در داخل کشور صورت می گیرد و قیمت بسیار به صرفه تری نسبت به محصولات وارداتی دارد.قیمت تندیس میناکاری شده محیا با توجه به متریال مورد استفاده برای ساخت آن، ارزان در نظر گرفته شده است.

شناسه محصول: 901756

مشاهده قیمت

تندیس میناکاری محیا
تندیس میناکاری شده محیا

خرید تندیس میناکاری محیا

بیشترین سفارش ما از این محصول برای همایش های مذهبی ، فرهنگی ، مسابقات قرآنی و یا تقدیر و تشکر از شرکت کنندگان در یک رویداد بوده است.جنس تندیس میناکاری از فیبرهای نازک چوبی است که توسط دستگاه لیزر برش خورده است.آیه شریفه وان یکاد بر روی مولتی طلایی رنگ با خطی زیبا حکاکی شده است. ارتفاع این تندیس ۲۷ سانتی متر و عرض آن ۱۶ سانتی متر می باشد. خرید تندیس میناکاری محیا برای مناسبت های مختلف سالیانه پیشنهاد می گردد.

تندیس میناکاری محیا
تندیس میناکاری شده محیا

هدیه سازمانی تندیس میناکاری محیا

در قسمت بالایی این تندیس یک بشقاب میناکاری با قطر ۱۰ سانتی متر چسبانده شده است تا زیبایی بیشتری به این تندیس مذهبی ببخشد.در قسمت پایه این تندیس یک فضای ۱۶ سانتی متری در اختیار دارید که می توانید سفارش دهید یک جمله اختصاصی ، لوگو و یا شعار برندتان را بر روی پلاک های طلایی حکاکی کنیم. هدیه سازمانی تندیس میناکاری محیا از خاص ترین محصولات کادویی صنایع دستی اصفهان است.

تندیس میناکاری محیا
تندیس میناکاری شده محیا

در چند ساله اخیر خرید صنایع دستی به عنوان هدایای تبلیغاتی به جای هدایای لوکس وارداتی که قیمت بسیار بالایی دارند، به خوبی فرهنگ سازی شده است.

تندیس میناکاری محیا
تندیس میناکاری شده محیا

 

 

منبع : چی کادو  chikadoo.ir

Posted in تندیس

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *