فهرست بستن

تندیس جا قلمی میناکاری شده

تندیس جا قلمی میناکاری شده
5/5 - (1 امتیاز)

قیمت تندیس جا قلمی میناکاری شده

تندیس جا قلمی مینا کاری شده یکی دیگر از هدایای تبلیغاتی ارزان قیمت و کاربردی مجموعه ما است.این تندیس جاقلمی میناکاری علاوه بر آنکه به عنوان هدیه ای برای همایش های مختلف و سمینارهای سازمانی مورد استفاده قرار می گیرد

می تواند به عنوان هدیه ای برای یک دوست در یک مناسبت مهم تهیه شود و زینت بخش میز کار او باشد. قیمت تندیس جا قلمی میناکاری شده با توجه به متریال و زمان ساخت آن در نظر گرفته شده است.

شناسه محصول: 901320
مشاهده قیمت

تندیس جا قلمی میناکاری

خرید تندیس جا قلمی میناکاری شده

بشقاب میناکاری شده ای که همراه با این تندیس قرار گرفته است جلوه متفاوتی به آن داده و آن را از سادگی دور کرده و ارزشش را بیشتر کرده است.

جنس تندیس جا قلمی مینا کاری شده از فیبرهای نازک چوبی است که توسط دستگاه لیزر به دقت برش خورده و با ترکیب یک مولتی طلایی رنگ از سادگی در آمده است. خرید تندیس جا قلمی میناکاری شده براحتی چند کلیک از سراسر کشور بصورت فوری انجام می گردد.

تندیس جا قلمی میناکاری

هدیه تندیس جا قلمی میناکاری شده

جنس بشقاب مینا کاری شده نیز از مس با کیفیت است که توسط دستان هنرمندان این حوزه به زیبایی نقاشی شده است.قطر بشقاب 8 سانتی متر است.

ارتفاع تندیس 25 سانتی متر می باشد و عرض این تندیس 10 سانتی متر است.در قسمت پایه تندیس یک فضای 9 سانتی متری در اختیار دارید که می توانید لوگو، شعار برندتان و یا یک جمله اختصاصی را سفارش دهید

تا بر روی پلاک طلایی رنگ حک شود و در این قسمت چسبانده شود. هدیه تندیس جا قلمی میناکاری شده گزینه مناسبی برای هدایای تبلیغاتی سازمانی بشمار می رود.

تندیس جا قلمی میناکاری

بر روی این تندیس یک جا قلمی طلایی رنگ به دقت چسبانده شده و آن را به تندیسی کاربردی تبدیل کرده است. از یاد نبرید که انتخاب صنایع دستی به عنوان هدایای تبلیغاتی بر اصالت و اعتبار برند شما خواهد افزود و فرهنگ و هنر ایرانی را زنده نگه خواهد داشت.

تندیس جا قلمی میناکاری

 

منبع : چی کادو  chikadoo.ir

Posted in تندیس

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *