فهرست بستن

هدایای تبلیغاتی کاربردی چیست؟

هدایای تبلیغاتی کاربردی
5/5 - (1 امتیاز)

هدایای تبلیغاتی مفید

هدایای تبلیغاتی مفید از تاثیر گذار ترین راه های شناخت برند شرکت ها بشمار می رود. با گسترش کسب و کارها، امروزه محیط تجارت در هر حوزه ای بسیار رقابتی شده و نیازمند استفاده از روش های تاثیرگذار و گوناگونی برای موفقیت بیشتر و جذب بهتر مشتریان است. یکی از راه هایی که کمک شایانی به جلب و جذب مشتریان می کند، استفاده از هدایای تبلیغاتی کاربردی است. در این مقاله قصد داریم تا شما را بهترین انواع هدایای تبلیغاتی آشنا کنیم.

هدایای تبلیغاتی کاربردی
هدایای تبلیغاتی کاربردی

برترین هدایای تبلیغاتی

روانشناسان صنعتی و سازمانی معتقدند که یکی از راه های جذب مشتریان نشان دادن توجه و ارزشمندی آن ها برای شما است. یکی از راه هایی که می توان این احساس و تفکر را در مشتریان و مراجع کنندگان به وجود آورد؛ تهیه هدایای تبلیغاتی کاربردی است. در واقع با استفاده از این هدایا می توانید میزان ارزش مشتریان و علاقه ای که به دیدار مجدد آن ها دارید را نشان دهید. هدایای تبلیغاتی به شما در جذب مشتریان و رونق هر چه بیشتر کسب و کارتان کمک بزرگی خواهند کرد.

ویژگی هدایای تبلیغاتی

اگر چه تهیه یک هدیه به شما در طی کردن نیمی از مسیر موفقیت کمک خواهد کرد اما نیم دیگر این موفقیت تنها با در نظر گرفتن ویژگی های مهم هدایای تبلیغاتی کاربردی میسر خواهد شد. تعدادی از مهمترین ویژگی هایی که یک هدیه تبلیغاتی باید برخوردار باشد عبارتند از:

 • هدایای تبلیغاتی شما باید با کیفیت باشند.
 • هدایا باید خلاقانه و منحصر به فرد باشند.
 • هدایای تبلیغاتی کاربردی باید واقعا کاربردی و مفید باشند؛ از تهیه هدایای غیرکاربردی و بلا استفاده اجتناب کنید.
 • هدیه باید ماندگار باشد.
 • هدیه تبلیغاتی تاثیرگذار هدیه ای است که در مشتریان احساس خوشایند و ارزشمندی به وجود آورد.

مزایا و معایب استفاده از هدایای تبلیغاتی

هدایای تبلیغاتی جنبه های مثبت و منفی نیز دارند. اگرچه تهیه هدایای تبلیغاتی کاربردی به شما درافزایش نرخ مشتریان و مراجعان کمک زیادی می کند؛ اما گاها تهیه این هدایا هزینه بردار بوده و نیازمند بودجه ویژه ای است.هدایای تبلیغاتی برای زمان های به خصوصی و ویژه ای تهیه می شوند؛ از جمله مهم ترین زمان ها می توان به عید نوروز و زمان افتتاحیه یک فروشگاه اشاره کرد. بنابراین تحویل به موقع هدایا بسیار مهم است. درحالی که گاهی اوقات به دلیل ترافیک بالا؛ آماده سازی سفارشات هدیه های تبلیغاتی امکان پذیر نبوده و افراد نگرانی های زیادی را در این باره تجربه می کنند.

انواع هدایای تبلیغاتی کاربردی

همان طور که پیش از این گفته شد؛ تدارک یک هدیه تبلیغاتی کاربردی بسیار مهم است. هدیه انتخابی شما باید از جذابیت زیادی برخوردار باشد به این ترتیب احتمال مراجعه دوباره افراد به شما بیشتر خواهد شد. به همین دلیل نیز انتخاب یکی از کاربردی ترین انواع هدایای تبلیغاتی موضوع مهمی است که نیازمند توجه ویژه ای است. اگر اولین باری است که قصد تهیه هدایای تبلیغاتی کاربردی را دارید و نمی دانید چه هدیه ای برای کسب و کار شما مناسب تر است؛ سری به لیست زیر بزنید.

هدایای تبلیغاتی کاربردی
هدایای تبلیغاتی کاربردی
 • ساعت
  ساعت ها یکی از انواع مرسوم هدایای تبلیغاتی کاربردی هستند. با توجه به اهمیت زمان برای افراد، انتخاب ساعت به عنوان هدیه تبلیغاتی می تواند انتخابی ماندگار و مفید باشد. می توانید از لوگو شرکت و یا فروشگاه خود به عنوان پس زمینه ساعت نیز استفاده کنید. به عنوان مثال اگر به تازگی یک خانه بازی یا مهدکودک تاسیس کرده اید، انتخاب ساعت های بچگانه می تواند راه مناسبی برای جذب مراجعه کنندگان کوچک باشد.
 • فلش مموری
  برای کسب و کارهایی که با فناوری اطلاعات و شبکه در ارتباط هستند یا فروشگاه های تجهیزات ارتباطی مانند گوشی فروشی ها، انتخاب فلش مموری به عنوان هدایای تبلیغاتی یک انتخاب آگاهانه و درست است. فلش مموری یکی از هدایای کاربردی بوده و ماندگاری بالایی در ذهن مشتریان دارد. برای افزایش اثرگذاری نیز می توانید از درج لوگو و نام خود بر روی فلش مموری ها استفاده کنید.

 • ساک های دستی
  ساک های دستی و پاکت ها سالیان زیادی است که به عنوان یکی از کاربردی ترین و مرسوم ترین هدایای تبلیغاتی کاربردی مورد استفاده قرار می گیرند. استفاده از ساک های دستی با درج نام و لوگو منحصر به فرد شما احتمال بازگشت و مراجعه دوباره مشتریان را بیشتر می کند. استفاده از ساک های دستی برای فروشگاه های لباس، لوازم آرایشی و بهداشتی، عطر فروشی ها و پارچه سراها یک انتخاب عالی است.
 • خودکار
  خودکارها نیز یکی دیگر از انواع پر کاربرد هدایای تبلیغاتی هستند. کمتر کسی پیدا می شود که در طول روز با خودکار سر و کار نداشته باشد. انتخاب یک خودکار با بدنه زیبا و ماندگار می تواند انتخاب خوبی باشد. انتخاب خودکار به عنوان هدایای تبلیغاتی کاربردی علاوه بر کاربردی بودن، با هر بودجه ای نیز سازگار هستند.
 • تیشرت و کلاه
  تیشرت ها و کلاه ها نیز یکی دیگر از انتخاب های هوشمندانه برای هدایای تبلیغاتی هستند. تیشرت و کلاه همیشه مورد استفاده قرار گرفته و جذابیت بیشتری برای مشتریان دارند. با انتخاب تیشرت هایی با کیفیت و رنگ و طرح زیبا می توانید تبلیغاتی گسترده و عالی انجام دهید. استفاده از تیشرت و کلاه به عنوان هدایای تبلیغاتی کاربردی در اکثر فروشگاه ها و کسب و کارها با بازده عالی همراه هستد.
هدایای تبلیغاتی کاربردی
هدایای تبلیغاتی کاربردی
 • لیوان های تبلیغاتی
  لیوان های تبلیغاتی نیز انتخاب کاربردی و مفیدی هستند. استفاده از لوگو خود بر روی لیوان ها می تواند تبلیغات پر بازده و مناسبی برای شما باشد. با این حال تهیه لیوان ها به عنوان هدایای تبلیغاتی به علت قیمت زیاد برای همه کسب و کارها مقرون به صرفه نیستند.
 • سر رسید و تقویم
  سر رسید و تقویم نیز مثل ساک های دستی مدت زیادی است که به عنوان هدایای تبلیغاتی مورد استفاده قرار می گیرند. این انتخاب بسیار مقرونه به صرفه و کاربردی بوده و برای همه مشاغل به ویژه مشاورین املاک و دفاتر فنی – مهندسی مورد استفاده قرار می گیرد.
 • صنایع دستی
  اگر به دنبال تهیه هدایای تبلیغاتی کاربردی و خاص هستید؛ صنایع دستی انتخاب مناسبی برای شما هستند. صنایع دستی به ویژه انواع ظروف خاتم کاری علاوه بر جنبه زیبایی، کاربردی و ماندگار بوده و با هر سلیقه ای سازگاری دارند. برای تهیه صنایع دستی به عنوان هدایای تبلیغاتی پیشنهاد می کنیم فروشندگان معتبر این حوزه را پیدا کنید.

 

منبع : چی کادو  chikadoo.ir

Posted in هدیه

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *