فهرست بستن

هدیه برای افتتاحیه مغازه و خرید کادو مناسب

هدیه برای افتتاحیه مغازه
5/5 - (1 امتیاز)

کادو برای افتتاحیه مغازه

هدیه برای افتتاحیه مغازه حس احترام ویژه ایی به صاحب مغازه خواهد داد. اگر یکی از آشنایان یا دوستان نزدیکتان به تازگی کسب و کار جدیدی را آغاز کرده و برای مراسم افتتاحیه نیز دعوت هستید؛

تهیه هدیه برای افتتاحیه یکی از ضروری ترین اقداماتی است که باید انجام دهید.انتخاب هدیه و انواع هدیه برای افتتاحیه مغازه برای همه افراد کاری دشوار است. به همین دلیل نیز اغلب از رفتن به مراسم افتتاحیه اجتناب می کنند.

اما ما امروز این جا هستیم تا شما را با متنوع ترین انواع کادو هدیه مناسب افتتاحیه آشنا کنیم. پیشنهاد می کنیم تا با خواندن مقاله از ایده های نو ما برای تهیه هدیه استفاده کنید.

 

هدیه برای افتتاحیه مغازه
هدیه برای افتتاحیه مغازه

هدیه برای افتتاحیه کافی شاپ

امروزه و با افزایش علاقه شهروندان به مصرف قهوه و گذراندن اوقات فراغت با دوستان در کافی شاپ ها، شمار این مشاغل رو به افزایش است.

به طوری همه ما در اطراف خود دوستانی را داریم که قصد افتتاح یک کافی شاپ دنج و آرام را دارند. اگر شما هم برای افتتاحیه یک کافی شاپ دعوت هستید؛ پیشنهاد می کنیم تا از هدایای زیر به عنوان کادو مناسب افتتاحیه استفاده کنید.

 

انواع ماگ
یکی از هدایای بسیار مناسب برای افتتاحیه کافی شاپ ها، ماگ ها هستند. خرید مجموعه از ماگ های فانتزی و زیبا می تواند یک انتخاب مناسبی به عنوان هدیه برای افتتاحیه باشد.

 

باکس شکلات
باکس های شکلات نیز یکی از هدایای محبوب برای افتتاحیه کافی شاپ ها هستند. می توانید یک باکس شکلات زیبا همراه با شکلات های باکیفیت تهیه کرده و به عنوان هدیه به دوستتان دهید.

پیشنهاد ما تهیه انواع باکس های شکلات خاتم کاری و میناکاری است. این باکس ها علاوه بر جلوه زیبا، ماندگاری و طول عمر مناسبی نیز دارند.

 

باکس گل
یکی دیگر از انتخاب های عالی به عنوان کادو برای افتتاحیه کافی شاپ، باکس های گل هستند. این باکس ها که در اندازه و انواع گوناگونی هستند؛ علاوه بر ظاهر زیبا و احساس خوبی که در فرد دریافت کننده ایجاد می کنند،

هزینه مقروت به صرفه ای داشته و تهیه کردن آن ها نیز زمان کمی لازم دارد. بنابراین در مواقعی که زمان کمی برای تهیه کادو مناسب افتتاحیه دارید؛ باکس های گل انتخاب مناسبی هستند.

 

هدیه برای افتتاحیه مغازه
هدیه برای افتتاحیه مغازه

هدیه افتتاحیه بوتیک
بوتیک ها نیز یکی دیگر از کسب و کارهای رایج هستند. اغلب ما دوستان و اعضای خانواده ای داریم که اخیرا تصمیم به بازگشایی یک بوتیک لباس گرفته اند.

اگر قصد دارید تا در روز افتتاحیه کنار عزیزترین و نزدیک ترین افراد خانواده خود باشید و در شادی شروع یک کسب و کار جدید با آن ها سهیم شوید، تهیه یک هدیه برای افتتاحیه اولین اقدام شما خواهد بود.

 

از جمله هدایتایی که می توانید برای افتتاحیه یک بوتیک تهیه کنید عبارتند از:

دستگاه های نوشیدنی ساز
اگر صاحب این کسب و کار جدید علاقه زیادی به نوشیدنی های گرم دارد، خرید یک دستگاه چای ساز و یا قهوه ساز می تواند هدیه بسیار مناسبی برای او باشد.


دسته گل و کارت های تبریک
خرید یک دسته گل زیبا از گل های رز می تواند انتخاب مناسبی برای افتتاحیه بوتیک باشد. دسته گل ها همیشه در دسترس هستند و یکی از رایج ترین انواع هدیه برای افتتاحیه به شمار می آیند.

همچنین استفاده از کارت های تبریک نیز یکی دیگر از انتخاب هایی است که می توانید در کنار دسته گل به عنوان کادو برای افتتاحیه با خود ببرید.

 

گلدان های تزیینی
اگر صاحب کسب کار علاقه زیادی به گل های طبیعی دارد، خرید یک گلدان فیروزه کاری با گل های طبیعی می تواند انتخاب مناسبی برای افتتاحیه باشد. این هدیه از ماندگاری بالایی برخوردار است و می تواند ظاهر زیبایی نیز به بوتیک ببخشد.

کادو مناسب افتتاحیه مطب

افتتاحیه مطب ها نیز عموما با جشن کوچک و مختصری همراه هستند. اگر یکی از اعضای خانواده و دوستان به تازگی مطبی یا کلینیکی را افتتاح کرده است؛

پیش از رفتن به مطب او باید هدیه کوچکی را به عنوان هدیه برای افتتاحیه مغازه تهیه کنید. تهیه کادو مناسب برای افتتاحیه مطب اغلب کار ساده ای است. موارد زیر از بهترین ایده ها برای هدیه افتتاحیه هستند:

  • تابلو فرش ها و تابلوهای نقاشی
    یکی از بهترین هدایا برای افتتاحیه مطب ها و کلینیک ها، تابلو فرش ها هستند. می توانید یک تابلو فرش زیبا از یک منظره را تهیه کنید. همچنین تهیه تابلوهای هنری به سبک مدرن و انتزاعی نیز انتخاب مناسبی به عنوان هدیه برای افتتاحیه مطب هستند.
  • گلدان
    یکی دیگر انتخاب های عالی به عنوان هدیه برای افتتاحیه، گلدان های تزیینی هستند. می توانید از انواع گلدان های فیروزه کوبی و میناکاری همراه با گیاهان همیشه سبزی مانند سانسوریا و برگ انجیری استفاده کنید.
  • ساعت های مدرن
    یکی دیگر از انتخاب های کاربردی به عنوان هدیه برای افتتاحیه مغازه، ساعت ها هستند. می توانید یک ساعت با طراحی مدرن و زیبت تهیه کنید و به عنوان هدیه افتتاحیه به پزشک بدهید. ساعت های مدرن علاوه بر جنبه کاربردی، ظاهری زیبا به مطب ها می بخشند.

برای افتتاحیه مغازه هدیه بخرم؟

برای افتتاحیه مغازه ها نیز تهیه هدیه یک ضرورت محسوب می شود. تفاوتی ندارد این مغازه مربوط به یک کسب و کار کوچک است یا بزرگ؛ تهیه هدیه برای افتتاحیه مغازه یک اقدام مهم است.

شما با تهیه یک هدیه هر چند کوچک؛ خوشحالی و احساس قلبی خود را از پیشرفت دوست و یا اعضای خانواده خود نشان می دهید.

دادن کادو برای افتتاحیه علاوه بر انتقال حس حمایت و خوشحالی سبب تحکیم روابط نیز می گردد. بنابراین مهم است که برای افتتاحیه هر کسب و کاری هدیه ای را تهیه کنیم.

هدیه برای افتتاحیه مغازه
هدیه برای افتتاحیه مغازه

بهترین هدیه برای افتتاحیه مغازه

اما بهترین هدیه برای افتتاحیه مغازه چیست؟ از جمله بهترین ها به عنوان هدیه برای افتتاحیه مغازه می تواند یک رز جاویدان باشد. این رزها علاوه بر در دسترس بودن، قیمت مناسبی داشته و ظاهری زیبا دارند.

یکی دیگر از انواع هدیه برای افتتاحیه مغازه، صنایع دستی هستند. می توانید از انواع ظروف، تابلوها و تندیس ها استفاده کنید.استفاده از گلدان ها و جا عودی های خاتم کاری و فیروزه کاری نیز انتخاب هوشمندانه خواهند بود.

همچنین می توانید نام فروشگاه و برند آن را به صورت یک تندیس سفارشی آماده کرده و به عنوان هدیه برای افتتاحیه مغازه به دوست خود بدهید.

منبع : چی کادو chikadoo.ir

Posted in هدیه

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *