فهرست بستن

تندیس میناکاری شده ستوده

تندیس میناکاری شده ستوده
5/5 - (1 امتیاز)

قیمت تندیس میناکاری شده ستوده

به علت فعالیت چندین ساله در این حوزه دریافتیم که نیاز و سلیقه مشتریان چیست.یکی از مهمترین کاربردهای تندیس اهدا شده یادآوری مکرر آن برند و یا مجموعه است. با طراحی تندیس میناکاری طرح ستوده دو جایگاه برای حکاکی تبلیغات و نام برند شما ایجاد کرده ایم. جنس تندیس ستوده از فیبرهای چوبی است که به صورت اشکال سنتی ایرانی توسط دستگاه لیزر به دقت برش خورده است. قیمت تندیس میناکاری شده ستوده با توجه به متریال مورد استفاده ارزان برآورد می گردد. خرید انواع هدایای تبلیغاتی تندیس با تخفیف ویژه برای سازمان ها و شرکت ها در نظر گرفته شده است.

شناسه محصول: 901637

مشاهده قیمت

تندیس میناکاری شده ستوده
تندیس میناکاری ستوده

خرید تندیس میناکاری شده ستوده

ارتفاع این تندیس ۲۴ سانتی متر و عرض آن ۱۹ سانتیمتر می باشد. اولین جایگاه تبلیغات شما بر روی این تندیس یک دایره به قطر ۵.۵ می باشد که لوگو برند تان را بر روی پلاک های طلایی حکاکی می کنیم و در این قسمت می چسبانیم.قسمت دوم جایگاه تبلیغات ، پایه تندیس است که یک فضای ۱۸ سانتی متری در اختیار شما قرار می‌دهد و می توانیم یک متن اختصاصی و یا شعار برندتان را در این قسمت حکاکی کنیم. خرید تندیس میناکاری شده ستوده برای همایش ها و مراسم تجلیل سازمانی گزینه ایدآلی بشمار می رود.

تندیس میناکاری شده ستوده
تندیس میناکاری ستوده

هدیه تندیس میناکاری شده ستوده

چیزی که بر زیبایی این تندیس افزوده است بشقاب میناکاری به قطر ۱۰ سانتی متر است که در انتهای این بته جقه چسبانده شده است.ترکیب رنگ های شاد و روح بخش بشقاب میناکاری در کنار رنگ چوب، زیبایی چشم نوازی به این تندیس بخشیده است.با خرید تندیس های صنایع دستی به عنوان هدایای تبلیغاتی سازمانی، از تولیدکنندگان صنایع دستی حمایت کنیم و به سمت اقتصاد پویاتر قدمی برداریم. هدیه تندیس میناکاری شده ستوده از بهترین تولیدات هنری کادویی صنایع دستی بشمار می رود.

تندیس میناکاری شده ستوده
تندیس میناکاری ستوده

 

تندیس میناکاری شده ستوده
تندیس میناکاری ستوده

 

منبع : چی کادو  chikadoo.ir

Posted in تندیس

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *